Gå til indhold
I FRATELLI ApSOPLØSTEFTERKONKURS

CVR 20413794

I FRATELLI ApS

OPLØSTEFTERKONKURS
AnpartsselskabStiftet 29. okt. 1997København VDetailhandel med drikkevarer

I FRATELLI ApS (CVR 20413794) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Detailhandel med drikkevarer", stiftet 29. okt. 1997 og med hjemsted i København V. Status: OPLØSTEFTERKONKURS.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

Selskabskapital

125.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

-

Regnskab og nøgletal for I FRATELLI ApS

Regnskaber - nøgletal

7
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 200431. dec. 2004--26. jun. 2005
1. jan. 200331. dec. 2003--14. jun. 2004
1. jan. 200231. dec. 2002--3. sep. 2003
1. jan. 200131. dec. 2001--28. nov. 2002
1. jan. 200031. dec. 2000--9. jul. 2001
1. jan. 199931. dec. 1999--4. jul. 2000
29. okt. 199731. dec. 1998--29. jun. 1999

Hvem ejer og leder I FRATELLI ApS?

Stiftere

Revision

RevisorStatusPeriode
E.O.V.-TEKNIK, ELEKTRISK OVERFLADE VARME ApSOphørt
29. okt. 19973. mar. 2003
5 år 4 mdr.
REVISORERNE RANDERSGADE 60 STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKABOphørt
3. mar. 200330. okt. 2008
5 år 7 mdr.

Tidslinje

34

Hvad er der sket i I FRATELLI ApS?

  1. 2008
  2. 30. oktober 2008for 18 år siden

    Status ændret til OPLØST EFTER KONKURS

  3. 30. oktober 2008for 18 år siden

    Fratrådte som adm. dir

    Steffen Sylvest Hansen·Direktion

  4. 30. oktober 2008for 18 år siden

    Fratrådte som direktør

    Jesper Hansen·Direktion

  5. 30. oktober 2008for 18 år siden

    Fratrådte som direktør

    Jørgen Lerhard·Direktion

  6. 30. oktober 2008for 18 år siden

    Revisor fratrådte

    REVISORERNE RANDERSGADE 60 STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB·Revision

  7. 30. oktober 2008for 18 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1004291742·P-nummer

  8. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Detailhandel med drikkevarer

    472500

  9. 2007
  10. 9. januar 2007for 20 år siden

    Status ændret til UNDER KONKURS

  11. 1. januar 2007for 20 år siden

    Adresse flyttet til Sorøvej 84, 4200 Slagelse

    SLAGELSE Kommune

  12. 2006
  13. 3. oktober 2006for 20 år siden

    Status ændret til UNDER TVANGSOPLØSNING

  14. 2005
  15. 26. juni 2005for 21 år siden

    Regnskab for 2004 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2004 → 31. dec. 2004

  16. 2004
  17. 14. juni 2004for 22 år siden

    Regnskab for 2003 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2003 → 31. dec. 2003

  18. 2003
  19. 8. september 2003for 23 år siden

    Adresse flyttet til Sorøvej 84, 4200 Slagelse

    SLAGELSE Kommune

  20. 5. september 2003for 23 år siden

    Vedtægter ændret

Stamdata

StatusOPLØSTEFTERKONKURS
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato29. okt. 1997
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste5. sep. 2003
Revision fravalgt-
Første regnskab29. okt. 199731. dec. 1998
ArkivnummerApS240727
Brancheansv.kode-
Reg. numreApS240727

Kontakt

Adresse

Helgolandsgade 18 3
1653 København V
KØBENHAVN Kommune
Telefon-
E-mail-

Formål

Selskabets formål er at drive handel.

Tegningsregel

Selskabet tegnes af den administrerende direktør.

Branche

472500

Detailhandel med drikkevarer

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om I FRATELLI ApS

Hvad laver I FRATELLI ApS?

I FRATELLI ApS er registreret i branchen "Detailhandel med drikkevarer" (branchekode 472500). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er at drive handel.

Hvad er CVR-nummeret på I FRATELLI ApS?

CVR-nummeret på I FRATELLI ApS er 20413794. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK20413794.

Hvornår blev I FRATELLI ApS stiftet?

I FRATELLI ApS blev stiftet 29. okt. 1997 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 28 år 10 mdr.

Er I FRATELLI ApS stadig aktiv?

I FRATELLI ApS står registreret med status "OPLØSTEFTERKONKURS" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger I FRATELLI ApS?

I FRATELLI ApS har registreret adresse på Helgolandsgade 18 3, 1653 København V i KØBENHAVN Kommune.

Hvor stor er selskabskapitalen i I FRATELLI ApS?

Den registrerede kapital i I FRATELLI ApS er 125.000 kr.

Hvornår har I FRATELLI ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 26. jun. 2005 og dækker perioden 1. jan. 2004 - 31. dec. 2004. I alt 7 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne I FRATELLI ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af den administrerende direktør.

Historik3 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1004291742
29. okt. 199730. okt. 2008
11 år

Adressehistorik

5

Helgolandsgade 18

København V

5 år 4 mdr.

Borupvej 104

Borup

Borupvej 104

Borup

Sorøvej 84

Slagelse

3 år 3 mdr.

Sorøvej 84

Slagelse

1 år 9 mdr.
199920012003200520072009
AdresseKommunePeriode
Helgolandsgade 18 3, 1653 København VKØBENHAVN
29. okt. 19972. mar. 2003
5 år 4 mdr.
Borupvej 104, 4140 BorupRINGSTED
3. mar. 20033. mar. 2003
Borupvej 104, 4140 BorupSKOVBO
4. mar. 20037. sep. 2003
6 mdr.
Sorøvej 84, 4200 SlagelseSLAGELSE
8. sep. 200331. dec. 2006
3 år 3 mdr.
Sorøvej 84, 4200 SlagelseSLAGELSE
1. jan. 200730. okt. 2008
1 år 9 mdr.

Ledelse - historisk

4

Steffen Sylvest Hansen

adm. dir · Direktion

11 år

Jesper Hansen

direktør · Direktion

5 år 7 mdr.

Jørgen Lerhard

direktør · Direktion

5 år 7 mdr.

Ebbe Høgh Vincentzen

adm. dir · Direktion

5 år 4 mdr.
199920012003200520072009
NavnOrganFunktionPeriode
Steffen Sylvest HansenDirektionadm. dir
29. okt. 199730. okt. 2008
11 år
Jesper HansenDirektiondirektør
3. mar. 200330. okt. 2008
5 år 7 mdr.
Jørgen LerhardDirektiondirektør
3. mar. 200330. okt. 2008
5 år 7 mdr.
Ebbe Høgh VincentzenDirektionadm. dir
29. okt. 19973. mar. 2003
5 år 4 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001037922
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId8
Fejl registreretNej
Sidst indlæst25. maj 2025, 04:07
Sidst opdateret9. jan. 2019, 20:11
Antal P-enheder1