Gå til indhold
TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSENAktiv

CVR 18409402

TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN

Aktiv
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. apr. 1995TaastrupDetailhandel med reservedele og tilbehør til motorkøretøjer

TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN (CVR 18409402) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Detailhandel med reservedele og tilbehør til motorkøretøjer", stiftet 1. apr. 1995, med hjemsted i Taastrup og ca. 0 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2018 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Hvem ejer og leder TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN?

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Svend Harry AbrahamsenPERSON---1. apr. 1995

Tidslinje

6

Hvad er der sket i TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Detailhandel med reservedele og tilbehør til motorkøretøjer

    478200

  3. 2008
  4. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Detailhandel med reservedele og tilbehør til motorkøretøjer

    453200

  5. 1995
  6. 1. april 1995for 31 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  7. 1. april 1995for 31 år siden

    Registreret på Højgårdstoften 89, 2630 Taastrup

    Høje-Taastrup Kommune

  8. 1. april 1995for 31 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Svend Harry Abrahamsen·Interessenter

  9. 1. april 1995for 31 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1001498570·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. apr. 1995
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Højgårdstoften 89
2630 Taastrup
Høje-Taastrup Kommune
Telefon43524566
E-mail-

Branche

478200

Detailhandel med reservedele og tilbehør til motorkøretøjer

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1001498570
1. apr. 1995nu
31 år 5 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN

Hvad laver TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN?

TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN er registreret i branchen "Detailhandel med reservedele og tilbehør til motorkøretøjer" (branchekode 478200).

Hvad er CVR-nummeret på TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN?

CVR-nummeret på TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN er 18409402. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK18409402.

Hvornår blev TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN stiftet?

TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN blev stiftet 1. apr. 1995 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 31 år 5 mdr.

Er TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN stadig aktiv?

Ja. TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN af Svend Harry Abrahamsen. Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvor mange ansatte har TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN?

CVR opgør TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN til 0 ansatte og 0 årsværk i 2018. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN?

TÅSTRUP AUTO TRADING V/SVEND ABRAHAMSEN har registreret adresse på Højgårdstoften 89, 2630 Taastrup i Høje-Taastrup Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik2 afsnit

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon43524566Nej
23. jan. 2000nu
26 år 7 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

20
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201800-00
201700-00
201600-00
201500-00
201400-00
201300-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4000984184
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId9
Fejl registreretNej
Sidst indlæst14. sep. 2026, 15:06
Sidst opdateret28. dec. 2024, 09:54
Antal P-enheder1