Gå til indhold
E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSENOphørt

CVR 18393298

E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. mar. 1995AsnæsAnlægsgartnerier

E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN (CVR 18393298) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Anlægsgartnerier", stiftet 1. mar. 1995, med hjemsted i Asnæs og ca. 0 ansatte. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2000 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Tidslinje

8

Hvad er der sket i E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN?

  1. 2001
  2. 30. juni 2001for 25 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Elisabeth Svendsen·Interessenter

  3. 30. juni 2001for 25 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1004795434·P-nummer

  4. 1998
  5. 2. november 1998for 28 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1004795434·P-nummer

  6. 1. november 1998for 28 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1005980904·P-nummer

  7. 1995
  8. 1. marts 1995for 32 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  9. 1. marts 1995for 32 år siden

    Registreret på Rødhøj 49, 4550 Asnæs

    DRAGSHOLM Kommune

  10. 1. marts 1995for 32 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Elisabeth Svendsen·Interessenter

  11. 1. marts 1995for 32 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1005980904·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. mar. 1995
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Rødhøj 49
4550 Asnæs
DRAGSHOLM Kommune
Telefon-
E-mail-

Branche

014120

Anlægsgartnerier

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN

Hvad laver E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN?

E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN er registreret i branchen "Anlægsgartnerier" (branchekode 014120).

Hvad er CVR-nummeret på E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN?

CVR-nummeret på E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN er 18393298. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK18393298.

Hvornår blev E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN stiftet?

E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN blev stiftet 1. mar. 1995 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 31 år 6 mdr.

Er E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN stadig aktiv?

E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN?

CVR opgør E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN til 0 ansatte og 0 årsværk i 2000. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN?

E.N SERVICE V/ELISABETH NIELSEN har registreret adresse på Rødhøj 49, 4550 Asnæs i DRAGSHOLM Kommune.

Historik2 afsnit

Tidligere produktionsenheder

2
P-nummerPeriode
1005980904
1. mar. 19951. nov. 1998
3 år 8 mdr.
1004795434
2. nov. 199830. jun. 2001
2 år 7 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

3
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
200000-00
199900-00
199800-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4000963375
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId3
Fejl registreretNej
Sidst indlæst12. feb. 2021, 04:54
Sidst opdateret3. okt. 2014, 00:00
Antal P-enheder1