Gå til indhold
MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSENOphørt

CVR 14913548

MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. mar. 1991HammelReparation af kommunikationsudstyrReklamebeskyttet

MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN (CVR 14913548) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Reparation af kommunikationsudstyr", stiftet 1. mar. 1991, med hjemsted i Hammel og ca. 1 ansatte. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2016-05 (seneste estimat)

1

Ansatte

1

Årsværk

Interval: 1 ansatte

Tidslinje

21

Hvad er der sket i MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN?

  1. 2017
  2. 31. december 2017for 8,7 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Tom Odder Madsen·Interessenter

  3. 31. december 2017for 8,7 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1004037567·P-nummer

  4. 2015
  5. 14. september 2015for 11 år siden

    Navn ændret til acia

  6. 29. juli 2015for 11 år siden

    Branche ændret til Reparation af kommunikationsudstyr

    951200

  7. 1. januar 2015for 12 år siden

    Branche ændret til Autoreparationsværksteder mv.

    452010

  8. 2013
  9. 10. april 2013for 13 år siden

    Navn ændret til TMPartner

  10. 10. april 2013for 13 år siden

    Branche ændret til Andre hjælpetjenester i forbindelse med finansiel formidling

    661900

  11. 2008
  12. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Radio- og tv-forretninger

    474300

  13. 2007
  14. 26. marts 2007for 19 år siden

    Navn ændret til seelex.tv v/Tom Odder Madsen

  15. 1. januar 2007for 20 år siden

    Adresse flyttet til Pilevej 2, 8450 Hammel

    FAVRSKOV Kommune

  16. 2003
  17. 30. september 2003for 23 år siden

    Adresse flyttet til Pilevej 2, 8450 Hammel

    HAMMEL Kommune

  18. 18. juni 2003for 23 år siden

    Adresse flyttet til Østergade 6, 8450 Hammel

    HAMMEL Kommune

  19. 2002
  20. 2. august 2002for 24 år siden

    Navn ændret til Madsens Radio TV Center v/Tom Odder Madsen

  21. 2. august 2002for 24 år siden

    Branche ændret til Radio- og tv-forretninger

    524520

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. mar. 1991
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Voldbyvej 36
8450 Hammel
HAMMEL Kommune
Telefon86968100
Telefax86968177

Branche

951200

Reparation af kommunikationsudstyr

Primær NACE-branche

951200

Reparation af kommunikationsudstyr

Bibranche 1

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN

Hvad laver MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN?

MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN er registreret i branchen "Reparation af kommunikationsudstyr" (branchekode 951200). Derudover er virksomheden registreret med bibrancherne Reparation af kommunikationsudstyr.

Hvad er CVR-nummeret på MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN?

CVR-nummeret på MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN er 14913548. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK14913548.

Hvornår blev MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN stiftet?

MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN blev stiftet 1. mar. 1991 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 35 år 6 mdr.

Er MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN stadig aktiv?

MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN?

CVR opgør MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN til 1 ansatte og 1 årsværk i maj 2016. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN?

MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN har registreret adresse på Voldbyvej 36, 8450 Hammel i HAMMEL Kommune.

Historik5 afsnit

Tidligere produktionsenheder

2
P-nummerPeriode
1004037567
1. apr. 199731. dec. 2017
20 år 8 mdr.
1005688848
1. mar. 199131. mar. 1997
6 år

Navnehistorik

5
NavnPeriode
MADSENS MONTAGE SERVICE/AUTOFAX V/TOM ODDER MADSEN
1. mar. 19911. aug. 2002
11 år 5 mdr.
Madsens Radio TV Center v/Tom Odder Madsen
2. aug. 200225. mar. 2007
4 år 7 mdr.
seelex.tv v/Tom Odder Madsen
26. mar. 20079. apr. 2013
6 år
TMPartner
10. apr. 201313. sep. 2015
2 år 5 mdr.
acia
14. sep. 201531. dec. 2017
2 år 3 mdr.

Adressehistorik

5

Voldbyvej 36

Hammel

11 år 5 mdr.

Englandsvej 1

Hammel

Østergade 6

Hammel

Pilevej 2

Hammel

Pilevej 2

Hammel

10 år 11 mdr.
1994199820022006201020142018
AdresseKommunePeriode
Voldbyvej 36, 8450 HammelHAMMEL
1. mar. 19911. aug. 2002
11 år 5 mdr.
Englandsvej 1, 8450 HammelHAMMEL
2. aug. 200217. jun. 2003
10 mdr.
Østergade 6, 8450 HammelHAMMEL
18. jun. 200329. sep. 2003
3 mdr.
Pilevej 2, 8450 HammelHAMMEL
30. sep. 200331. dec. 2006
3 år 3 mdr.
Pilevej 2, 8450 HammelFAVRSKOV
1. jan. 200731. dec. 2017
10 år 11 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon86968100Nej
17. jul. 200331. dec. 2017
14 år 5 mdr.
Telefax86968177Nej
10. dec. 20049. apr. 2013
8 år 3 mdr.
E-mail[email protected]Nej
10. apr. 201313. sep. 2015
2 år 5 mdr.
E-mail[email protected]Nej
14. sep. 201531. dec. 2017
2 år 3 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

14
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201601-01
201511-11
201400-00
201300-00
201200-00
201100-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4000880943
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId39
Fejl registreretNej
Sidst indlæst29. maj 2025, 22:29
Sidst opdateret9. jul. 2018, 09:15
Antal P-enheder1