Gå til indhold
C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZONOphørt

CVR 14544003

C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 15. sep. 1990Rødvig StevnsVognmandsvirksomhed

C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON (CVR 14544003) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Vognmandsvirksomhed", stiftet 15. sep. 1990, med hjemsted i Rødvig Stevns og ca. 0 ansatte. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2005 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Tidslinje

8

Hvad er der sket i C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON?

  1. 2007
  2. 31. december 2007for 19 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Christian Marius Banzon·Interessenter

  3. 31. december 2007for 19 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1000761417·P-nummer

  4. 30. april 2007for 19 år siden

    Navn ændret til C M B v/Christian M Banzon

  5. 1. januar 2007for 20 år siden

    Adresse flyttet til Nordre Klintevej 13, 4673 Rødvig Stevns

    STEVNS Kommune

  6. 1990
  7. 15. september 1990for 36 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  8. 15. september 1990for 36 år siden

    Registreret på Ndr Klintevej 13, 4673 Rødvig Stevns

    STEVNS Kommune

  9. 15. september 1990for 36 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Christian Marius Banzon·Interessenter

  10. 15. september 1990for 36 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1000761417·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato15. sep. 1990
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Ndr Klintevej 13
4673 Rødvig Stevns
STEVNS Kommune
Telefon56506933
E-mail-

Branche

602410

Vognmandsvirksomhed

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON

Hvad laver C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON?

C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON er registreret i branchen "Vognmandsvirksomhed" (branchekode 602410).

Hvad er CVR-nummeret på C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON?

CVR-nummeret på C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON er 14544003. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK14544003.

Hvornår blev C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON stiftet?

C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON blev stiftet 15. sep. 1990 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 36 år.

Er C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON stadig aktiv?

C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON?

CVR opgør C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON til 0 ansatte og 0 årsværk i 2005. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON?

C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON har registreret adresse på Ndr Klintevej 13, 4673 Rødvig Stevns i STEVNS Kommune.

Historik5 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1000761417
15. sep. 199031. dec. 2007
17 år 3 mdr.

Navnehistorik

2
NavnPeriode
C M B TRANSPORT CHRISTIAN M BANZON
15. sep. 199029. apr. 2007
16 år 7 mdr.
C M B v/Christian M Banzon
30. apr. 200731. dec. 2007
8 mdr.

Adressehistorik

2

Ndr Klintevej 13

Rødvig Stevns

16 år 3 mdr.

Nordre Klintevej 13

Rødvig Stevns

199319961999200220052008
AdresseKommunePeriode
Ndr Klintevej 13, 4673 Rødvig StevnsSTEVNS
15. sep. 199031. dec. 2006
16 år 3 mdr.
Nordre Klintevej 13, 4673 Rødvig StevnsSTEVNS
1. jan. 200731. dec. 2007
11 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon56506933Nej
23. jan. 200031. dec. 2007
7 år 11 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

6
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
200500-00
200300-00
200200-00
200100-00
199900-00
199800-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4000880520
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId5
Fejl registreretNej
Sidst indlæst19. feb. 2021, 18:24
Sidst opdateret3. okt. 2014, 00:00
Antal P-enheder1