Gå til indhold
GÅRDEJER KURT STEINBECKAktiv

CVR 14056386

GÅRDEJER KURT STEINBECK

Aktiv
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. mar. 1990Bylderup-BovUdlejning af erhvervsejendomme

GÅRDEJER KURT STEINBECK (CVR 14056386) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Udlejning af erhvervsejendomme", stiftet 1. mar. 1990 og med hjemsted i Bylderup-Bov. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2010 K4 (seneste estimat)

-

Ansatte

1

Årsværk

Hvem ejer og leder GÅRDEJER KURT STEINBECK?

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Kurt Martin SteinbeckPERSON---1. mar. 1990

Tidslinje

10

Hvad er der sket i GÅRDEJER KURT STEINBECK?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Udlejning af erhvervsejendomme

    682040

  3. 2010
  4. 21. maj 2010for 16 år siden

    Branche ændret til Udlejning af erhvervsejendomme

    682040

  5. 2008
  6. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø

    011100

  7. 2007
  8. 1. januar 2007for 20 år siden

    Adresse flyttet til Hydevej 2, 6372 Bylderup-Bov

    AABENRAA Kommune

  9. 2002
  10. 1. oktober 2002for 24 år siden

    Branche ændret til Kornavl

    011110

  11. 2001
  12. 1. januar 2001for 26 år siden

    Branche ændret til Agerbrug i øvrigt

    011190

  13. 1990
  14. 1. marts 1990for 37 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  15. 1. marts 1990for 37 år siden

    Registreret på Hydevej 2, 6372 Bylderup-Bov

    TINGLEV Kommune

  16. 1. marts 1990for 37 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Kurt Martin Steinbeck·Interessenter

  17. 1. marts 1990for 37 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1000672495·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. mar. 1990
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Hydevej 2
6372 Bylderup-Bov
AABENRAA Kommune
Telefon74647465
E-mail-

Branche

682040

Udlejning af erhvervsejendomme

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1000672495
1. mar. 1990nu
36 år 6 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om GÅRDEJER KURT STEINBECK

Hvad laver GÅRDEJER KURT STEINBECK?

GÅRDEJER KURT STEINBECK er registreret i branchen "Udlejning af erhvervsejendomme" (branchekode 682040).

Hvad er CVR-nummeret på GÅRDEJER KURT STEINBECK?

CVR-nummeret på GÅRDEJER KURT STEINBECK er 14056386. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK14056386.

Hvornår blev GÅRDEJER KURT STEINBECK stiftet?

GÅRDEJER KURT STEINBECK blev stiftet 1. mar. 1990 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 36 år 6 mdr.

Er GÅRDEJER KURT STEINBECK stadig aktiv?

Ja. GÅRDEJER KURT STEINBECK står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer GÅRDEJER KURT STEINBECK?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes GÅRDEJER KURT STEINBECK af Kurt Martin Steinbeck. Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvor mange ansatte har GÅRDEJER KURT STEINBECK?

CVR opgør GÅRDEJER KURT STEINBECK til 1 årsværk i 4. kvartal 2010. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger GÅRDEJER KURT STEINBECK?

GÅRDEJER KURT STEINBECK har registreret adresse på Hydevej 2, 6372 Bylderup-Bov i AABENRAA Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik3 afsnit

Adressehistorik

2

Hydevej 2

Bylderup-Bov

16 år 9 mdr.

Hydevej 2

Bylderup-Bov

19 år 8 mdr.
19931998200320082013201820232028
AdresseKommunePeriode
Hydevej 2, 6372 Bylderup-BovTINGLEV
1. mar. 199031. dec. 2006
16 år 9 mdr.
Hydevej 2, 6372 Bylderup-BovAABENRAA
1. jan. 2007nu
19 år 8 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon74647465Nej
23. jan. 2000nu
26 år 8 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

8
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201800-00
201600-00
201500-00
201400-00
201300-00
201200-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4000869399
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId12
Fejl registreretNej
Sidst indlæst22. sep. 2026, 07:21
Sidst opdateret29. jun. 2025, 06:51
Antal P-enheder1