Gå til indhold
RUDS VEDBY GARDENAktiv

CVR 11171974

RUDS VEDBY GARDEN

Aktiv
ForeningStiftet 26. aug. 1987Ruds VedbyAndre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.Reklamebeskyttet

RUDS VEDBY GARDEN (CVR 11171974) er en dansk virksomhed registreret som Forening i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.", stiftet 26. aug. 1987, med hjemsted i Ruds Vedby og ca. 4 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2026-06 (seneste estimat)

4

Ansatte

0.13

Årsværk

Interval: 2-4 ansatte

Tidslinje

30

Hvad er der sket i RUDS VEDBY GARDEN?

  1. 2026
  2. 5. januar 2026for 9 mdr. siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Ellen Margrethe Borðoy Áslaksdóttir Poulsen·Repræsentanter

  3. 4. januar 2026for 9 mdr. siden

    Fratrådte som foreningsrepræsentant

    Mikkel Gaarn Wiese Pedersen·Repræsentanter

  4. 2025
  5. 18. marts 2025for 1,5 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Mikkel Gaarn Wiese Pedersen·Repræsentanter

  6. 17. marts 2025for 1,5 år siden

    Fratrådte som foreningsrepræsentant

    Kasper Weber Andresen·Repræsentanter

  7. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

    949900

  8. 2024
  9. 5. september 2024for 2 år siden

    Adresse flyttet til Hybenvej 4, 4291 Ruds Vedby

    SORØ Kommune

  10. 5. september 2024for 2 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Kasper Weber Andresen·Repræsentanter

  11. 4. september 2024for 2 år siden

    Fratrådte som foreningsrepræsentant

    Camilla Charlotte Nikolajsen·Repræsentanter

  12. 20. marts 2024for 2,5 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Camilla Charlotte Nikolajsen·Repræsentanter

  13. 19. marts 2024for 2,5 år siden

    Adresse flyttet til Sømarksvej 22, 4291 Ruds Vedby

    SORØ Kommune

  14. 19. marts 2024for 2,5 år siden

    Fratrådte som foreningsrepræsentant

    Claus Roman Hansen·Repræsentanter

  15. 2023
  16. 24. april 2023for 3,4 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Claus Roman Hansen·Repræsentanter

  17. 2020
  18. 26. december 2020for 5,7 år siden

    Adresse flyttet til Finderupvej 13, 4270 Høng

    KALUNDBORG Kommune

  19. 2017
  20. 14. november 2017for 8,9 år siden

    Adresse flyttet til Krogen 13, 4190 Munke Bjergby

    SORØ Kommune

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformForening
Stiftelsesdato26. aug. 1987
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Hybenvej 4
4291 Ruds Vedby
SORØ Kommune
Telefon23459922

Branche

949900

Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1000193329
1. nov. 1987nu
38 år 10 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om RUDS VEDBY GARDEN

Hvad laver RUDS VEDBY GARDEN?

RUDS VEDBY GARDEN er registreret i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n." (branchekode 949900).

Hvad er CVR-nummeret på RUDS VEDBY GARDEN?

CVR-nummeret på RUDS VEDBY GARDEN er 11171974. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK11171974.

Hvornår blev RUDS VEDBY GARDEN stiftet?

RUDS VEDBY GARDEN blev stiftet 26. aug. 1987 som Forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 39 år.

Er RUDS VEDBY GARDEN stadig aktiv?

Ja. RUDS VEDBY GARDEN står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvor mange ansatte har RUDS VEDBY GARDEN?

CVR opgør RUDS VEDBY GARDEN til 4 ansatte og 0.13 årsværk i juni 2026. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger RUDS VEDBY GARDEN?

RUDS VEDBY GARDEN har registreret adresse på Hybenvej 4, 4291 Ruds Vedby i SORØ Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1005365319
26. aug. 198731. okt. 1987
2 mdr.

Adressehistorik

15

Rudsgade 23

Ruds Vedby

13 år 1 mdr.

Verupvej 3

Dianalund

Kalundborgvej 14

Ruds Vedby

Ventemøllevej 4A

Dianalund

Rudsgade 34

Ruds Vedby

Peder Madsens Vej 1

Ruds Vedby

Rudsgade 35D

Ruds Vedby

Peder Madsens Vej 1

Ruds Vedby

Peder Madsens Vej 1

Ruds Vedby

Nøddeparken 67

Borup

Peder Madsens Vej 5

Ruds Vedby

Krogen 13

Munke Bjergby

Finderupvej 13

Høng

Sømarksvej 22

Ruds Vedby

Hybenvej 4

Ruds Vedby

1992199820042010201620222028
AdresseKommunePeriode
Rudsgade 23, 4291 Ruds VedbyDIANALUND
26. aug. 198722. okt. 2000
13 år 1 mdr.
Verupvej 3, 4293 DianalundDIANALUND
23. okt. 200025. sep. 2001
11 mdr.
Kalundborgvej 14, 4291 Ruds VedbyDIANALUND
26. sep. 200117. jun. 2004
2 år 8 mdr.
Ventemøllevej 4A, 4293 DianalundDIANALUND
18. jun. 200430. nov. 2004
5 mdr.
Rudsgade 34, 4291 Ruds VedbyDIANALUND
1. dec. 200429. jan. 2005
1 mdr.
Peder Madsens Vej 1, 4291 Ruds VedbyDIANALUND
30. jan. 20058. feb. 2006
1 år

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon24289715Nej
26. dec. 202018. mar. 2024
3 år 2 mdr.
Telefon28518315Nej
19. mar. 20244. sep. 2024
5 mdr.
Telefon23459922Nej
5. sep. 2024nu
2 år
E-mail[email protected]Nej
14. nov. 201725. dec. 2020
3 år 1 mdr.
E-mail[email protected]Nej
26. dec. 202013. jan. 2021
18 dage
E-mail[email protected]Nej
14. jan. 2021nu
5 år 8 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

14
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201811-11
201711-11
201611-11
201511-11
201411-11
201311-11
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4000814388
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId191
Fejl registreretNej
Sidst indlæst13. sep. 2026, 22:48
Sidst opdateret5. sep. 2026, 00:25
Antal P-enheder1