Gå til indhold
Bertram Quinteros Mortensen

PERSON · 4010937583

Bertram Quinteros Mortensen

Holbæk

Bertram Quinteros Mortensen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i BQM ENTREPRISE.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2026

Stamdata

NavnBertram Quinteros Mortensen
TypePerson
Enhedsnummer4010937583
By4300 Holbæk
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2026
  2. 19. september 2026for 4 dage siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    BQM ENTREPRISE·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

BQM ENTREPRISE

Interessenter

4 dage

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
BQM ENTREPRISE46786130EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
19. sep. 2026nu
4 dage

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Bertram Quinteros Mortensen

Hvem er Bertram Quinteros Mortensen?

Bertram Quinteros Mortensen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Bertram Quinteros Mortensen aktiv i?

Bertram Quinteros Mortensen har i dag aktive roller i BQM ENTREPRISE (interessenter).

Ejer Bertram Quinteros Mortensen nogen virksomheder?

Bertram Quinteros Mortensen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i BQM ENTREPRISE. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Bertram Quinteros Mortensen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 19. sep. 2026, altså for 4 dage siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Bertram Quinteros Mortensen registreret?

Bertram Quinteros Mortensen har adresse i Holbæk ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Bertram Quinteros Mortensen?

Enhedsnummeret er 4010937583. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst22. sep. 2026, 13:00
Sidst opdateret22. sep. 2026, 12:12