Gå til indhold
Pia Hvitfelt Nielsen

PERSON · 4010893909

Pia Hvitfelt Nielsen

Vojens

Pia Hvitfelt Nielsen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Nielsen Undervisning & Rådgivning.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2026

Stamdata

NavnPia Hvitfelt Nielsen
TypePerson
Enhedsnummer4010893909
By6500 Vojens
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2026
  2. 11. august 2026for 42 dage siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Nielsen Undervisning & Rådgivning·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

Nielsen Undervisning & Rådgivning

Interessenter

1 mdr.

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Nielsen Undervisning & Rådgivning46690346EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
11. aug. 2026nu
1 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Pia Hvitfelt Nielsen

Hvem er Pia Hvitfelt Nielsen?

Pia Hvitfelt Nielsen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Pia Hvitfelt Nielsen aktiv i?

Pia Hvitfelt Nielsen har i dag aktive roller i Nielsen Undervisning & Rådgivning (interessenter).

Ejer Pia Hvitfelt Nielsen nogen virksomheder?

Pia Hvitfelt Nielsen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Nielsen Undervisning & Rådgivning. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Pia Hvitfelt Nielsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 11. aug. 2026, altså for 1 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Pia Hvitfelt Nielsen registreret?

Pia Hvitfelt Nielsen har adresse i Vojens i HADERSLEV Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Pia Hvitfelt Nielsen?

Enhedsnummeret er 4010893909. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst9. sep. 2026, 04:49
Sidst opdateret18. aug. 2026, 00:34