Gå til indhold
Reinsberg Group a.s.

ANDEN DELTAGER · 4010887897

Reinsberg Group a.s.

Reinsberg Group a.s. er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i Reinsberg Group Nordic ApS, Reinsberg Group Nordic ApS.

Aktive roller

2

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2026

Stamdata

NavnReinsberg Group a.s.
TypeAnden deltager
Enhedsnummer4010887897
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2026
  2. 27. juli 2026for 2 mdr. siden

    Stiftede virksomheden

    Reinsberg Group Nordic ApS·Anpartsselskab · Stifter

Roller over tid

1

Reinsberg Group Nordic ApS

Stiftere

1 mdr.

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Reinsberg Group Nordic ApS46681991AnpartsselskabStiftereStifter
27. jul. 2026nu
1 mdr.
NORMAL
Reinsberg Group Nordic ApS46681991Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Reinsberg Group a.s.

Hvem er Reinsberg Group a.s.?

Reinsberg Group a.s. er registreret i CVR som anden deltager med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Reinsberg Group a.s. aktiv i?

Reinsberg Group a.s. har i dag aktive roller i Reinsberg Group Nordic ApS (stiftere) og Reinsberg Group Nordic ApS (ejer).

Ejer Reinsberg Group a.s. nogen virksomheder?

Reinsberg Group a.s. står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Reinsberg Group Nordic ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Reinsberg Group a.s. været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 27. jul. 2026, altså for 1 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvad er enhedsnummeret på Reinsberg Group a.s.?

Enhedsnummeret er 4010887897. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst19. sep. 2026, 13:21
Sidst opdateret7. aug. 2026, 14:30