Gå til indhold
Kristian Balder Hansen

PERSON · 4010860907

Kristian Balder Hansen

København S

Kristian Balder Hansen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i Kristian Brødrene Balder Holding ApS, Kristian Brødrene Balder Holding ApS.

Aktive roller

2

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2026

Stamdata

NavnKristian Balder Hansen
TypePerson
Enhedsnummer4010860907
By2300 København S
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2026
  2. 30. juni 2026for 3 mdr. siden

    Tiltrådte som adm. dir.

    Kristian Brødrene Balder Holding ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

1

Kristian Brødrene Balder Holding ApS

Adm. dir.

2 mdr.

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Kristian Brødrene Balder Holding ApS46619781AnpartsselskabAdm. dir.Ledelse
30. jun. 2026nu
2 mdr.
NORMAL
Kristian Brødrene Balder Holding ApS46619781Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Kristian Balder Hansen

Hvem er Kristian Balder Hansen?

Kristian Balder Hansen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Kristian Balder Hansen aktiv i?

Kristian Balder Hansen har i dag aktive roller i Kristian Brødrene Balder Holding ApS (adm. dir.) og Kristian Brødrene Balder Holding ApS (ejer).

Er Kristian Balder Hansen direktør i nogen virksomheder?

Ja. Kristian Balder Hansen er registreret i direktionen i Kristian Brødrene Balder Holding ApS.

Ejer Kristian Balder Hansen nogen virksomheder?

Kristian Balder Hansen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Kristian Brødrene Balder Holding ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Kristian Balder Hansen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 30. jun. 2026, altså for 2 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Kristian Balder Hansen registreret?

Kristian Balder Hansen har adresse i København S i KØBENHAVN Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Kristian Balder Hansen?

Enhedsnummeret er 4010860907. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst3. sep. 2026, 10:23
Sidst opdateret3. sep. 2026, 10:15