Gå til indhold
Mikkel Kirkskov Nielsen

PERSON · 4010860281

Mikkel Kirkskov Nielsen

København K

Mikkel Kirkskov Nielsen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i Copenhagen Card Club ApS, Copenhagen Card Club ApS.

Aktive roller

2

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2026

Stamdata

NavnMikkel Kirkskov Nielsen
TypePerson
Enhedsnummer4010860281
By1408 København K
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2026
  2. 1. juli 2026for 3 mdr. siden

    Stiftede virksomheden

    Copenhagen Card Club ApS·Anpartsselskab · Stifter

Roller over tid

1

Copenhagen Card Club ApS

Stiftere

2 mdr.

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Copenhagen Card Club ApS46618572AnpartsselskabStiftereStifter
1. jul. 2026nu
2 mdr.
NORMAL
Copenhagen Card Club ApS46618572Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Mikkel Kirkskov Nielsen

Hvem er Mikkel Kirkskov Nielsen?

Mikkel Kirkskov Nielsen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Mikkel Kirkskov Nielsen aktiv i?

Mikkel Kirkskov Nielsen har i dag aktive roller i Copenhagen Card Club ApS (stiftere) og Copenhagen Card Club ApS (ejer).

Ejer Mikkel Kirkskov Nielsen nogen virksomheder?

Mikkel Kirkskov Nielsen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Copenhagen Card Club ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Mikkel Kirkskov Nielsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jul. 2026, altså for 2 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Mikkel Kirkskov Nielsen registreret?

Mikkel Kirkskov Nielsen har adresse i København K i KØBENHAVN Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Mikkel Kirkskov Nielsen?

Enhedsnummeret er 4010860281. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 16:51
Sidst opdateret25. aug. 2026, 14:56