Gå til indhold
Susanne Rosenlund Søgaard

PERSON · 4010845619

Susanne Rosenlund Søgaard

Brønderslev

Susanne Rosenlund Søgaard er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Socialpædagogiske ydelser.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2026

Stamdata

NavnSusanne Rosenlund Søgaard
TypePerson
Enhedsnummer4010845619
By9700 Brønderslev
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2026
  2. 1. juni 2026for 4 mdr. siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Socialpædagogiske ydelser·Personligt ejet Mindre Virksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

Socialpædagogiske ydelser

Interessenter

3 mdr.

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Socialpædagogiske ydelser46588304Personligt ejet Mindre VirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jun. 2026nu
3 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Susanne Rosenlund Søgaard

Hvem er Susanne Rosenlund Søgaard?

Susanne Rosenlund Søgaard er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Susanne Rosenlund Søgaard aktiv i?

Susanne Rosenlund Søgaard har i dag aktive roller i Socialpædagogiske ydelser (interessenter).

Ejer Susanne Rosenlund Søgaard nogen virksomheder?

Susanne Rosenlund Søgaard står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Socialpædagogiske ydelser. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Susanne Rosenlund Søgaard været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jun. 2026, altså for 3 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Susanne Rosenlund Søgaard registreret?

Susanne Rosenlund Søgaard har adresse i Brønderslev i Brønderslev Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Susanne Rosenlund Søgaard?

Enhedsnummeret er 4010845619. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 19:06
Sidst opdateret14. sep. 2026, 19:06