Gå til indhold
Rikke Nordstrøm Wang

PERSON · 4010835003

Rikke Nordstrøm Wang

Horsens

Rikke Nordstrøm Wang er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i BOLIG-AKTIESELSKABET SØNDERVÆNGET III. HORSENS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2025

Stamdata

NavnRikke Nordstrøm Wang
TypePerson
Enhedsnummer4010835003
By8700 Horsens
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2025
  2. 20. marts 2025for 1,5 år siden

    Tiltrådte som formand

    BOLIG-AKTIESELSKABET SØNDERVÆNGET III. HORSENS·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

1

BOLIG-AKTIESELSKABET SØNDERVÆNGET III. HORSENS

Formand

1 år 6 mdr.
2026

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
BOLIG-AKTIESELSKABET SØNDERVÆNGET III. HORSENS24316017AktieselskabFormandLedelse
20. mar. 2025nu
1 år 6 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Rikke Nordstrøm Wang

Hvem er Rikke Nordstrøm Wang?

Rikke Nordstrøm Wang er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Rikke Nordstrøm Wang aktiv i?

Rikke Nordstrøm Wang har i dag aktive roller i BOLIG-AKTIESELSKABET SØNDERVÆNGET III. HORSENS (formand).

Hvor længe har Rikke Nordstrøm Wang været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 20. mar. 2025, altså for 1 år 6 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Rikke Nordstrøm Wang registreret?

Rikke Nordstrøm Wang har adresse i Horsens i HORSENS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Rikke Nordstrøm Wang?

Enhedsnummeret er 4010835003. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst5. sep. 2026, 23:31
Sidst opdateret20. jun. 2026, 00:16