Gå til indhold
Christina Thomsen

PERSON · 4010731896

Christina Thomsen

Næstved

Christina Thomsen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i beautybythomsen.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2026

Stamdata

NavnChristina Thomsen
TypePerson
Enhedsnummer4010731896
By4700 Næstved
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2026
  2. 15. marts 2026for 6 mdr. siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    beautybythomsen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

beautybythomsen

Interessenter

6 mdr.

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
beautybythomsen46332628EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
15. mar. 2026nu
6 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Christina Thomsen

Hvem er Christina Thomsen?

Christina Thomsen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Christina Thomsen aktiv i?

Christina Thomsen har i dag aktive roller i beautybythomsen (interessenter).

Ejer Christina Thomsen nogen virksomheder?

Christina Thomsen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i beautybythomsen. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Christina Thomsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 15. mar. 2026, altså for 6 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Christina Thomsen registreret?

Christina Thomsen har adresse i Næstved i NÆSTVED Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Christina Thomsen?

Enhedsnummeret er 4010731896. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst11. sep. 2026, 08:21
Sidst opdateret14. jul. 2026, 11:30