Gå til indhold
STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS

ANDEN DELTAGER · 4010658310

STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS

STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Copenhagen Airport Hotels A/S.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

Stamdata

NavnSTRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS
TypeAnden deltager
Enhedsnummer4010658310
By-
Telefon-
E-mail-

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Copenhagen Airport Hotels A/S37297453Aktieselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS

Hvem er STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS?

STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS er registreret i CVR som anden deltager med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS aktiv i?

STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS har i dag aktive roller i Copenhagen Airport Hotels A/S (ejer).

Ejer STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS nogen virksomheder?

STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Copenhagen Airport Hotels A/S. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvad er enhedsnummeret på STRAWBERRY AIRPORT HOTELS AS?

Enhedsnummeret er 4010658310. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst20. sep. 2026, 23:06
Sidst opdateret12. jan. 2026, 14:19