Gå til indhold
Anne Mette Leman Ottosen

PERSON · 4010365827

Anne Mette Leman Ottosen

Søndersø

Anne Mette Leman Ottosen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Leto Invest I/S.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2025

Stamdata

NavnAnne Mette Leman Ottosen
TypePerson
Enhedsnummer4010365827
By5471 Søndersø
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2025
  2. 7. april 2025for 1,5 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Leto Invest I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

Leto Invest I/S

Interessenter

1 år 5 mdr.
2026

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Leto Invest I/S45523535InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
7. apr. 2025nu
1 år 5 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Anne Mette Leman Ottosen

Hvem er Anne Mette Leman Ottosen?

Anne Mette Leman Ottosen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Anne Mette Leman Ottosen aktiv i?

Anne Mette Leman Ottosen har i dag aktive roller i Leto Invest I/S (interessenter).

Ejer Anne Mette Leman Ottosen nogen virksomheder?

Anne Mette Leman Ottosen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Leto Invest I/S. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Anne Mette Leman Ottosen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 7. apr. 2025, altså for 1 år 5 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Anne Mette Leman Ottosen registreret?

Anne Mette Leman Ottosen har adresse i Søndersø i NORDFYNS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Anne Mette Leman Ottosen?

Enhedsnummeret er 4010365827. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst13. sep. 2026, 23:41
Sidst opdateret7. maj 2026, 15:05