Gå til indhold
Sonja Bak Clausen

PERSON · 4010132028

Sonja Bak Clausen

Søndersø

Sonja Bak Clausen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i SØNDERSØ BRUGSFORENING.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2024

Stamdata

NavnSonja Bak Clausen
TypePerson
Enhedsnummer4010132028
By5471 Søndersø
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2024
  2. 1. august 2024for 2,1 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    SØNDERSØ BRUGSFORENING·Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvar · Ledelse

Roller over tid

1

SØNDERSØ BRUGSFORENING

Bestyrelsesmedlem

2 år 1 mdr.
20252026

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
SØNDERSØ BRUGSFORENING41312319Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvarBestyrelsesmedlemLedelse
1. aug. 2024nu
2 år 1 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Sonja Bak Clausen

Hvem er Sonja Bak Clausen?

Sonja Bak Clausen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Sonja Bak Clausen aktiv i?

Sonja Bak Clausen har i dag aktive roller i SØNDERSØ BRUGSFORENING (bestyrelsesmedlem).

Hvor længe har Sonja Bak Clausen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. aug. 2024, altså for 2 år 1 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Sonja Bak Clausen registreret?

Sonja Bak Clausen har adresse i Søndersø i NORDFYNS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Sonja Bak Clausen?

Enhedsnummeret er 4010132028. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst4. sep. 2026, 05:14
Sidst opdateret15. maj 2025, 07:42