Gå til indhold
Nanna Sigaard Lassen

PERSON · 4010064852

Nanna Sigaard Lassen

Viborg

Nanna Sigaard Lassen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i BeneFIT Viborg autoriseret fysioterapeut ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2024

Stamdata

NavnNanna Sigaard Lassen
TypePerson
Enhedsnummer4010064852
By8800 Viborg
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2024
  2. 28. maj 2024for 2,3 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    BeneFIT Viborg autoriseret fysioterapeut ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

1

BeneFIT Viborg autoriseret fysioterapeut ApS

Bestyrelsesmedlem

2 år 3 mdr.
20252026

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
BeneFIT Viborg autoriseret fysioterapeut ApS39707357AnpartsselskabBestyrelsesmedlemLedelse
28. maj 2024nu
2 år 3 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Nanna Sigaard Lassen

Hvem er Nanna Sigaard Lassen?

Nanna Sigaard Lassen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Nanna Sigaard Lassen aktiv i?

Nanna Sigaard Lassen har i dag aktive roller i BeneFIT Viborg autoriseret fysioterapeut ApS (bestyrelsesmedlem).

Hvor længe har Nanna Sigaard Lassen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 28. maj 2024, altså for 2 år 3 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Nanna Sigaard Lassen registreret?

Nanna Sigaard Lassen har adresse i Viborg i VIBORG Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Nanna Sigaard Lassen?

Enhedsnummeret er 4010064852. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst13. sep. 2026, 09:33
Sidst opdateret1. jun. 2024, 00:29