Gå til indhold
Louise Møller Madsen

PERSON · 4009763329

Louise Møller Madsen

Søndersø

Louise Møller Madsen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Særslev Auto ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2023

Stamdata

NavnLouise Møller Madsen
TypePerson
Enhedsnummer4009763329
By5471 Søndersø
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2023
  2. 17. juli 2023for 3,2 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Særslev Auto ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

1

Særslev Auto ApS

Direktør

3 år 2 mdr.
202420252026

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Særslev Auto ApS38944452AnpartsselskabDirektørLedelse
17. jul. 2023nu
3 år 2 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Louise Møller Madsen

Hvem er Louise Møller Madsen?

Louise Møller Madsen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Louise Møller Madsen aktiv i?

Louise Møller Madsen har i dag aktive roller i Særslev Auto ApS (direktør).

Er Louise Møller Madsen direktør i nogen virksomheder?

Ja. Louise Møller Madsen er registreret i direktionen i Særslev Auto ApS.

Hvor længe har Louise Møller Madsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 17. jul. 2023, altså for 3 år 2 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Louise Møller Madsen registreret?

Louise Møller Madsen har adresse i Søndersø i NORDFYNS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Louise Møller Madsen?

Enhedsnummeret er 4009763329. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 07:24
Sidst opdateret5. maj 2025, 10:12