Gå til indhold
Vivian Holze Schwartzlose

PERSON · 4009637857

Vivian Holze Schwartzlose

København Ø

Vivian Holze Schwartzlose er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i BRØDRENE SOLDENFELDTS STIFTELSE.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2022

Stamdata

NavnVivian Holze Schwartzlose
TypePerson
Enhedsnummer4009637857
By2100 København Ø
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2022
  2. 28. april 2022for 4,4 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    BRØDRENE SOLDENFELDTS STIFTELSE·Erhvervsdrivende fond · Ledelse

Roller over tid

1

BRØDRENE SOLDENFELDTS STIFTELSE

Bestyrelsesmedlem

4 år 4 mdr.
2023202420252026

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
BRØDRENE SOLDENFELDTS STIFTELSE11609279Erhvervsdrivende fondBestyrelsesmedlemLedelse
28. apr. 2022nu
4 år 4 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Vivian Holze Schwartzlose

Hvem er Vivian Holze Schwartzlose?

Vivian Holze Schwartzlose er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Vivian Holze Schwartzlose aktiv i?

Vivian Holze Schwartzlose har i dag aktive roller i BRØDRENE SOLDENFELDTS STIFTELSE (bestyrelsesmedlem).

Hvor længe har Vivian Holze Schwartzlose været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 28. apr. 2022, altså for 4 år 4 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Vivian Holze Schwartzlose registreret?

Vivian Holze Schwartzlose har adresse i København Ø i KØBENHAVN Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Vivian Holze Schwartzlose?

Enhedsnummeret er 4009637857. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst8. sep. 2026, 12:02
Sidst opdateret8. sep. 2026, 12:02