Gå til indhold
Tomasz Sikora

ANDEN DELTAGER · 4009618454

Tomasz Sikora

Tomasz Sikora er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

2023

Stamdata

NavnTomasz Sikora
TypeAnden deltager
Enhedsnummer4009618454
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2023
  2. 30. november 2023for 2,8 år siden

    Fratrådte som adm. dir.

    BIOCARE COPENHAGEN A/S·Aktieselskab · Ledelse

  3. 20. marts 2023for 3,5 år siden

    Tiltrådte som adm. dir.

    BIOCARE COPENHAGEN A/S·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

1

BIOCARE COPENHAGEN A/S

Adm. dir.

8 mdr.
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
BIOCARE COPENHAGEN A/S34202982AktieselskabAdm. dir.Ledelse
20. mar. 202330. nov. 2023
8 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Tomasz Sikora

Hvem er Tomasz Sikora?

Tomasz Sikora er registreret i CVR som anden deltager med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Tomasz Sikora været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 20. mar. 2023, altså for 3 år 6 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Tomasz Sikora haft tidligere?

Tomasz Sikora har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet BIOCARE COPENHAGEN A/S (adm. dir.). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Tomasz Sikora?

Enhedsnummeret er 4009618454. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst20. sep. 2026, 06:17
Sidst opdateret29. mar. 2023, 18:56