Gå til indhold
Karl Johan Kristofferson

ANDEN DELTAGER · 4009548584

Karl Johan Kristofferson

Karl Johan Kristofferson er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i Swisslog A/S, Swisslog A/S.

Aktive roller

2

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

2023

Stamdata

NavnKarl Johan Kristofferson
TypeAnden deltager
Enhedsnummer4009548584
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2024
  2. 1. oktober 2024for 2 år siden

    Fratrådte som filialbestyrere

    DIGITRON - FILIAL AF DIGITRON AB. SVERIGE·Filial af udenlandsk aktieselskab, kommanditakties · Ledelse

  3. 2023
  4. 30. oktober 2023for 2,9 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    Swisslog A/S·Aktieselskab · Ledelse

  5. 30. oktober 2023for 2,9 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Swisslog A/S·Aktieselskab · Ledelse

  6. 1. januar 2023for 3,7 år siden

    Tiltrådte som filialbestyrere

    DIGITRON - FILIAL AF DIGITRON AB. SVERIGE·Filial af udenlandsk aktieselskab, kommanditakties · Ledelse

Roller over tid

3

Swisslog A/S

Bestyrelsesmedlem

2 år 10 mdr.

Swisslog A/S

Direktør

2 år 10 mdr.

DIGITRON - FILIAL AF DIGITRON AB. SVERIGE

Filialbestyrere

1 år 9 mdr.
2023202420252026

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Swisslog A/S44423448AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
30. okt. 2023nu
2 år 10 mdr.
NORMAL
Swisslog A/S44423448AktieselskabDirektørLedelse
30. okt. 2023nu
2 år 10 mdr.
NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
DIGITRON - FILIAL AF DIGITRON AB. SVERIGE20597186Filial af udenlandsk aktieselskab, kommanditaktiesFilialbestyrereLedelse
1. jan. 20231. okt. 2024
1 år 9 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Karl Johan Kristofferson

Hvem er Karl Johan Kristofferson?

Karl Johan Kristofferson er registreret i CVR som anden deltager med 3 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Karl Johan Kristofferson aktiv i?

Karl Johan Kristofferson har i dag aktive roller i Swisslog A/S (bestyrelsesmedlem) og Swisslog A/S (direktør).

Er Karl Johan Kristofferson direktør i nogen virksomheder?

Ja. Karl Johan Kristofferson er registreret i direktionen i Swisslog A/S.

Sidder Karl Johan Kristofferson i nogen bestyrelser?

Karl Johan Kristofferson har 1 aktiv bestyrelsespost: Swisslog A/S (bestyrelsesmedlem).

Hvor længe har Karl Johan Kristofferson været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jan. 2023, altså for 3 år 8 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Karl Johan Kristofferson haft tidligere?

Karl Johan Kristofferson har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet DIGITRON - FILIAL AF DIGITRON AB. SVERIGE (filialbestyrere). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Karl Johan Kristofferson?

Enhedsnummeret er 4009548584. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst21. sep. 2026, 22:21
Sidst opdateret17. mar. 2025, 12:59