Gå til indhold
Henrik Dyreborg Prip

PERSON · 4008974138

Henrik Dyreborg Prip

Skanderborg

Henrik Dyreborg Prip er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Vinlogen ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

2

Virksomheder

1

Første rolle

2021

Stamdata

NavnHenrik Dyreborg Prip
TypePerson
Enhedsnummer4008974138
By8660 Skanderborg
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2024
  2. 17. december 2024for 1,8 år siden

    Fratrådte som stiftere

    Vinlogen ApS·Anpartsselskab · Stifter

  3. 31. januar 2024for 2,6 år siden

    Fratrådte som direktør

    Vinlogen ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 2021
  5. 17. august 2021for 5,1 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Vinlogen ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  6. 17. august 2021for 5,1 år siden

    Stiftede virksomheden

    Vinlogen ApS·Anpartsselskab · Stifter

Roller over tid

2

Vinlogen ApS

Stiftere

3 år 4 mdr.

Vinlogen ApS

Direktør

2 år 5 mdr.
2022202320242025

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Vinlogen ApS42606014Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Vinlogen ApS42606014AnpartsselskabStiftereStifter
17. aug. 202117. dec. 2024
3 år 4 mdr.
NORMAL
Vinlogen ApS42606014AnpartsselskabDirektørLedelse
17. aug. 202131. jan. 2024
2 år 5 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Henrik Dyreborg Prip

Hvem er Henrik Dyreborg Prip?

Henrik Dyreborg Prip er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Henrik Dyreborg Prip aktiv i?

Henrik Dyreborg Prip har i dag aktive roller i Vinlogen ApS (ejer).

Ejer Henrik Dyreborg Prip nogen virksomheder?

Henrik Dyreborg Prip står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Vinlogen ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Henrik Dyreborg Prip været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 17. aug. 2021, altså for 5 år 1 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Henrik Dyreborg Prip haft tidligere?

Henrik Dyreborg Prip har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet Vinlogen ApS (stiftere) og Vinlogen ApS (direktør). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Henrik Dyreborg Prip registreret?

Henrik Dyreborg Prip har adresse i Skanderborg i SKANDERBORG Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Henrik Dyreborg Prip?

Enhedsnummeret er 4008974138. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst15. sep. 2026, 12:22
Sidst opdateret17. jan. 2025, 08:59