Gå til indhold
Martin Alfang Nutzhorn Thomsen

PERSON · 4008544290

Martin Alfang Nutzhorn Thomsen

Frederiksværk

Martin Alfang Nutzhorn Thomsen er registreret i CVR med 4 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive roller. Aktiv bl.a. i Gienova Automation P/S, MAN-Thomsen Holding ApS, MAN-Thomsen Holding ApS.

Aktive roller

4

Tidligere roller

0

Virksomheder

2

Første rolle

2020

Stamdata

NavnMartin Alfang Nutzhorn Thomsen
TypePerson
Enhedsnummer4008544290
By3300 Frederiksværk
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2020
  2. 1. september 2020for 6,1 år siden

    Tiltrådte som formand

    Gienova Automation P/S·Kommanditaktieselskab/Partnerselskab · Ledelse

  3. 19. august 2020for 6,1 år siden

    Tiltrådte som direktør

    MAN-Thomsen Holding ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 19. august 2020for 6,1 år siden

    Stiftede virksomheden

    MAN-Thomsen Holding ApS·Anpartsselskab · Stifter

Roller over tid

3

Gienova Automation P/S

Formand

6 år

MAN-Thomsen Holding ApS

Stiftere

6 år 1 mdr.

MAN-Thomsen Holding ApS

Direktør

6 år 1 mdr.
202120222023202420252026

Virksomheder - aktuelle roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Gienova Automation P/S36722606Kommanditaktieselskab/PartnerselskabFormandLedelse
1. sep. 2020nu
6 år
NORMAL
MAN-Thomsen Holding ApS41602988AnpartsselskabStiftereStifter
19. aug. 2020nu
6 år 1 mdr.
NORMAL
MAN-Thomsen Holding ApS41602988AnpartsselskabDirektørLedelse
19. aug. 2020nu
6 år 1 mdr.
NORMAL
MAN-Thomsen Holding ApS41602988Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Martin Alfang Nutzhorn Thomsen

Hvem er Martin Alfang Nutzhorn Thomsen?

Martin Alfang Nutzhorn Thomsen er registreret i CVR som person med 4 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive.

Hvilke virksomheder er Martin Alfang Nutzhorn Thomsen aktiv i?

Martin Alfang Nutzhorn Thomsen har i dag aktive roller i Gienova Automation P/S (formand), MAN-Thomsen Holding ApS (stiftere), MAN-Thomsen Holding ApS (direktør) og MAN-Thomsen Holding ApS (ejer).

Er Martin Alfang Nutzhorn Thomsen direktør i nogen virksomheder?

Ja. Martin Alfang Nutzhorn Thomsen er registreret i direktionen i MAN-Thomsen Holding ApS.

Sidder Martin Alfang Nutzhorn Thomsen i nogen bestyrelser?

Martin Alfang Nutzhorn Thomsen har 1 aktiv bestyrelsespost: Gienova Automation P/S (formand).

Ejer Martin Alfang Nutzhorn Thomsen nogen virksomheder?

Martin Alfang Nutzhorn Thomsen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i MAN-Thomsen Holding ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Martin Alfang Nutzhorn Thomsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 19. aug. 2020, altså for 6 år 1 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Martin Alfang Nutzhorn Thomsen registreret?

Martin Alfang Nutzhorn Thomsen har adresse i Frederiksværk i HALSNÆS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Martin Alfang Nutzhorn Thomsen?

Enhedsnummeret er 4008544290. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst9. sep. 2026, 14:40
Sidst opdateret22. nov. 2024, 11:22