Gå til indhold
Özlem Gülüzar Yilan

PERSON · 4008434211

Özlem Gülüzar Yilan

Albertslund

Özlem Gülüzar Yilan er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i TAXIVOGNMAND UM IVS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

2

Virksomheder

2

Første rolle

2020

Stamdata

NavnÖzlem Gülüzar Yilan
TypePerson
Enhedsnummer4008434211
By2620 Albertslund
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2025
  2. 12. februar 2025for 1,6 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Bagelpigen&bageriet·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2020
  4. 1. maj 2020for 6,4 år siden

    Fratrådte som adm. dir.

    TAXIVOGNMAND UM IVS·Iværksætterselskab · Ledelse

  5. 1. maj 2020for 6,4 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Bagelpigen&bageriet·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  6. 1. maj 2020for 6,4 år siden

    Tiltrådte som adm. dir.

    TAXIVOGNMAND UM IVS·Iværksætterselskab · Ledelse

Roller over tid

2

TAXIVOGNMAND UM IVS

Adm. dir.

Bagelpigen&bageriet

Interessenter

4 år 9 mdr.
20212022202320242025

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
TAXIVOGNMAND UM IVS40380124Iværksætterselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
TAXIVOGNMAND UM IVS40380124IværksætterselskabAdm. dir.Ledelse
1. maj 20201. maj 2020
NORMAL
Bagelpigen&bageriet41351926EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. maj 202012. feb. 2025
4 år 9 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Özlem Gülüzar Yilan

Hvem er Özlem Gülüzar Yilan?

Özlem Gülüzar Yilan er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Özlem Gülüzar Yilan aktiv i?

Özlem Gülüzar Yilan har i dag aktive roller i TAXIVOGNMAND UM IVS (ejer).

Ejer Özlem Gülüzar Yilan nogen virksomheder?

Özlem Gülüzar Yilan står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i TAXIVOGNMAND UM IVS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Özlem Gülüzar Yilan været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. maj 2020, altså for 6 år 4 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Özlem Gülüzar Yilan haft tidligere?

Özlem Gülüzar Yilan har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet TAXIVOGNMAND UM IVS (adm. dir.) og Bagelpigen&bageriet (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Özlem Gülüzar Yilan registreret?

Özlem Gülüzar Yilan har adresse i Albertslund i ALBERTSLUND Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Özlem Gülüzar Yilan?

Enhedsnummeret er 4008434211. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst20. sep. 2026, 23:47
Sidst opdateret30. apr. 2026, 00:24