Gå til indhold
Thomas Søe Jensen

PERSON · 4008340214

Thomas Søe Jensen

Thomas Søe Jensen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

2020

Stamdata

NavnThomas Søe Jensen
TypePerson
Enhedsnummer4008340214
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2020
  2. 6. juli 2020for 6,2 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    DELUXE4U I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 27. januar 2020for 6,7 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    DELUXE4U I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

DELUXE4U I/S

Interessenter

5 mdr.
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
DELUXE4U I/S41114614InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
27. jan. 20206. jul. 2020
5 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Thomas Søe Jensen

Hvem er Thomas Søe Jensen?

Thomas Søe Jensen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Thomas Søe Jensen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 27. jan. 2020, altså for 6 år 7 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Thomas Søe Jensen haft tidligere?

Thomas Søe Jensen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet DELUXE4U I/S (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Thomas Søe Jensen?

Enhedsnummeret er 4008340214. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst8. sep. 2026, 06:49
Sidst opdateret6. jul. 2025, 13:10