Gå til indhold
Bartal Højgaard

PERSON · 4008286583

Bartal Højgaard

Bartal Højgaard er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i SMYRIL LINE TRAVEL A/S.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2019

Stamdata

NavnBartal Højgaard
TypePerson
Enhedsnummer4008286583
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2019
  2. 16. april 2019for 7,4 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    SMYRIL LINE TRAVEL A/S·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

1

SMYRIL LINE TRAVEL A/S

Bestyrelsesmedlem

7 år 5 mdr.
2020202220242026

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
SMYRIL LINE TRAVEL A/S21498106AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
16. apr. 2019nu
7 år 5 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Bartal Højgaard

Hvem er Bartal Højgaard?

Bartal Højgaard er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Bartal Højgaard aktiv i?

Bartal Højgaard har i dag aktive roller i SMYRIL LINE TRAVEL A/S (bestyrelsesmedlem).

Hvor længe har Bartal Højgaard været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 16. apr. 2019, altså for 7 år 5 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvad er enhedsnummeret på Bartal Højgaard?

Enhedsnummeret er 4008286583. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst10. sep. 2026, 21:03
Sidst opdateret1. jun. 2025, 15:01