Gå til indhold
Elin Elisabet Hildegard Nyblom

ANDEN DELTAGER · 4008266179

Elin Elisabet Hildegard Nyblom

Elin Elisabet Hildegard Nyblom er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

2

Virksomheder

1

Første rolle

2019

Stamdata

NavnElin Elisabet Hildegard Nyblom
TypeAnden deltager
Enhedsnummer4008266179
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2026
  2. 28. februar 2026for 7 mdr. siden

    Fratrådte som formand

    Siemens Energy A/S·Aktieselskab · Ledelse

  3. 2025
  4. 25. april 2025for 1,4 år siden

    Tiltrådte som formand

    Siemens Energy A/S·Aktieselskab · Ledelse

  5. 24. april 2025for 1,4 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Siemens Energy A/S·Aktieselskab · Ledelse

  6. 2019
  7. 19. november 2019for 6,8 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    Siemens Energy A/S·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

2

Siemens Energy A/S

Formand

Siemens Energy A/S

Bestyrelsesmedlem

5 år 5 mdr.
2020202120222023202420252026
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Siemens Energy A/S40664904AktieselskabFormandLedelse
25. apr. 202528. feb. 2026
10 mdr.
NORMAL
Siemens Energy A/S40664904AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
19. nov. 201924. apr. 2025
5 år 5 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Elin Elisabet Hildegard Nyblom

Hvem er Elin Elisabet Hildegard Nyblom?

Elin Elisabet Hildegard Nyblom er registreret i CVR som anden deltager med 2 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har Elin Elisabet Hildegard Nyblom været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 19. nov. 2019, altså for 6 år 10 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Elin Elisabet Hildegard Nyblom haft tidligere?

Elin Elisabet Hildegard Nyblom har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet Siemens Energy A/S (formand) og Siemens Energy A/S (bestyrelsesmedlem). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Elin Elisabet Hildegard Nyblom?

Enhedsnummeret er 4008266179. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst19. sep. 2026, 00:13
Sidst opdateret28. apr. 2025, 15:15