Gå til indhold
Camilla Højmark Uggerhøj

PERSON · 4008008798

Camilla Højmark Uggerhøj

Camilla Højmark Uggerhøj er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

2019

Stamdata

NavnCamilla Højmark Uggerhøj
TypePerson
Enhedsnummer4008008798
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2020
  2. 14. maj 2020for 6,4 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    JYSK FORSIKRING RÅDGIVNING A/S·Aktieselskab · Ledelse

  3. 2019
  4. 12. marts 2019for 7,5 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    JYSK FORSIKRING RÅDGIVNING A/S·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

1

JYSK FORSIKRING RÅDGIVNING A/S

Bestyrelsesmedlem

1 år 2 mdr.
2020
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
JYSK FORSIKRING RÅDGIVNING A/S34055505AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
12. mar. 201914. maj 2020
1 år 2 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Camilla Højmark Uggerhøj

Hvem er Camilla Højmark Uggerhøj?

Camilla Højmark Uggerhøj er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Camilla Højmark Uggerhøj været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 12. mar. 2019, altså for 7 år 6 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Camilla Højmark Uggerhøj haft tidligere?

Camilla Højmark Uggerhøj har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet JYSK FORSIKRING RÅDGIVNING A/S (bestyrelsesmedlem). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Camilla Højmark Uggerhøj?

Enhedsnummeret er 4008008798. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst18. sep. 2026, 01:34
Sidst opdateret2. dec. 2025, 14:12