Gå til indhold
Zabine Rugaard Ottzen

PERSON · 4007968995

Zabine Rugaard Ottzen

København S

Zabine Rugaard Ottzen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

2

Virksomheder

2

Første rolle

2019

Stamdata

NavnZabine Rugaard Ottzen
TypePerson
Enhedsnummer4007968995
By2300 København S
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2026
  2. 1. februar 2026for 8 mdr. siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    SAFETY LÅSE & SIKRING A/S·Aktieselskab · Ledelse

  3. 2024
  4. 17. april 2024for 2,4 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    SAFETY LÅSE & SIKRING A/S·Aktieselskab · Ledelse

  5. 2019
  6. 31. december 2019for 6,7 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Zaricca·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  7. 11. februar 2019for 7,6 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Zaricca·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

SAFETY LÅSE & SIKRING A/S

Bestyrelsesmedlem

1 år 9 mdr.

Zaricca

Interessenter

20192020202120222023202420252026
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
SAFETY LÅSE & SIKRING A/S30173724AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
17. apr. 20241. feb. 2026
1 år 9 mdr.
NORMAL
Zaricca40246363EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
11. feb. 201931. dec. 2019
10 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Zabine Rugaard Ottzen

Hvem er Zabine Rugaard Ottzen?

Zabine Rugaard Ottzen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har Zabine Rugaard Ottzen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 11. feb. 2019, altså for 7 år 7 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Zabine Rugaard Ottzen haft tidligere?

Zabine Rugaard Ottzen har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet SAFETY LÅSE & SIKRING A/S (bestyrelsesmedlem) og Zaricca (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Zabine Rugaard Ottzen registreret?

Zabine Rugaard Ottzen har adresse i København S i KØBENHAVN Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Zabine Rugaard Ottzen?

Enhedsnummeret er 4007968995. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst21. sep. 2026, 07:14
Sidst opdateret2. sep. 2026, 00:29