Gå til indhold
Martin Dalgaard

PERSON · 4007781949

Martin Dalgaard

Roslev

Martin Dalgaard er registreret i CVR med 4 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive roller. Aktiv bl.a. i J. HUNDAHL TILSTED A/S, MD Holding Nautrup ApS, MD Holding Nautrup ApS.

Aktive roller

4

Tidligere roller

0

Virksomheder

2

Første rolle

2018

Stamdata

NavnMartin Dalgaard
TypePerson
Enhedsnummer4007781949
By7870 Roslev
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2018
  2. 1. november 2018for 7,9 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    J. HUNDAHL TILSTED A/S·Aktieselskab · Ledelse

  3. 19. september 2018for 8 år siden

    Tiltrådte som direktør

    MD Holding Nautrup ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 19. september 2018for 8 år siden

    Stiftede virksomheden

    MD Holding Nautrup ApS·Anpartsselskab · Stifter

Roller over tid

3

J. HUNDAHL TILSTED A/S

Bestyrelsesmedlem

7 år 10 mdr.

MD Holding Nautrup ApS

Stiftere

8 år

MD Holding Nautrup ApS

Direktør

8 år
2020202220242026

Virksomheder - aktuelle roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
J. HUNDAHL TILSTED A/S76539111AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
1. nov. 2018nu
7 år 10 mdr.
NORMAL
MD Holding Nautrup ApS39871335AnpartsselskabStiftereStifter
19. sep. 2018nu
8 år
NORMAL
MD Holding Nautrup ApS39871335AnpartsselskabDirektørLedelse
19. sep. 2018nu
8 år
NORMAL
MD Holding Nautrup ApS39871335Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Martin Dalgaard

Hvem er Martin Dalgaard?

Martin Dalgaard er registreret i CVR som person med 4 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive.

Hvilke virksomheder er Martin Dalgaard aktiv i?

Martin Dalgaard har i dag aktive roller i J. HUNDAHL TILSTED A/S (bestyrelsesmedlem), MD Holding Nautrup ApS (stiftere), MD Holding Nautrup ApS (direktør) og MD Holding Nautrup ApS (ejer).

Er Martin Dalgaard direktør i nogen virksomheder?

Ja. Martin Dalgaard er registreret i direktionen i MD Holding Nautrup ApS.

Sidder Martin Dalgaard i nogen bestyrelser?

Martin Dalgaard har 1 aktiv bestyrelsespost: J. HUNDAHL TILSTED A/S (bestyrelsesmedlem).

Ejer Martin Dalgaard nogen virksomheder?

Martin Dalgaard står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i MD Holding Nautrup ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Martin Dalgaard været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 19. sep. 2018, altså for 8 år siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Martin Dalgaard registreret?

Martin Dalgaard har adresse i Roslev i SKIVE Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Martin Dalgaard?

Enhedsnummeret er 4007781949. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst4. sep. 2026, 19:29
Sidst opdateret16. maj 2025, 08:51