Gå til indhold
Gitte Obitsø Bach

PERSON · 4007764532

Gitte Obitsø Bach

Gitte Obitsø Bach er registreret i CVR med 4 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Restaurant Sejlet ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

3

Virksomheder

1

Første rolle

2018

Stamdata

NavnGitte Obitsø Bach
TypePerson
Enhedsnummer4007764532
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

6
  1. 2019
  2. 7. oktober 2019for 7 år siden

    Fratrådte som adm. dir.

    Restaurant Sejlet ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 7. oktober 2019for 7 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Restaurant Sejlet ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 2018
  5. 14. november 2018for 7,9 år siden

    Tiltrådte som adm. dir.

    Restaurant Sejlet ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  6. 13. november 2018for 7,9 år siden

    Fratrådte som direktør

    Restaurant Sejlet ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  7. 5. september 2018for 8 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    Restaurant Sejlet ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  8. 5. september 2018for 8 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Restaurant Sejlet ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

3

Restaurant Sejlet ApS

Adm. dir.

10 mdr.

Restaurant Sejlet ApS

Direktør

2 mdr.

Restaurant Sejlet ApS

Bestyrelsesmedlem

1 år 1 mdr.
2019

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Restaurant Sejlet ApS39151413Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller3 roller

Virksomheder - tidligere roller

3
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Restaurant Sejlet ApS39151413AnpartsselskabAdm. dir.Ledelse
14. nov. 20187. okt. 2019
10 mdr.
NORMAL
Restaurant Sejlet ApS39151413AnpartsselskabDirektørLedelse
5. sep. 201813. nov. 2018
2 mdr.
NORMAL
Restaurant Sejlet ApS39151413AnpartsselskabBestyrelsesmedlemLedelse
5. sep. 20187. okt. 2019
1 år 1 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Gitte Obitsø Bach

Hvem er Gitte Obitsø Bach?

Gitte Obitsø Bach er registreret i CVR som person med 4 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Gitte Obitsø Bach aktiv i?

Gitte Obitsø Bach har i dag aktive roller i Restaurant Sejlet ApS (ejer).

Ejer Gitte Obitsø Bach nogen virksomheder?

Gitte Obitsø Bach står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Restaurant Sejlet ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Gitte Obitsø Bach været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 5. sep. 2018, altså for 8 år siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Gitte Obitsø Bach haft tidligere?

Gitte Obitsø Bach har 3 afsluttede roller i registeret, blandt andet Restaurant Sejlet ApS (adm. dir.), Restaurant Sejlet ApS (direktør) og Restaurant Sejlet ApS (bestyrelsesmedlem). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Gitte Obitsø Bach?

Enhedsnummeret er 4007764532. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst2. sep. 2026, 16:15
Sidst opdateret1. okt. 2025, 13:10