Gå til indhold
Neon Holdings (U.K.) Limited

ANDEN DELTAGER · 4007136501

Neon Holdings (U.K.) Limited

Neon Holdings (U.K.) Limited er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i Hanseatic Risk Partners (Nordics) A/S, Hanseatic Risk Partners (Nordics) A/S.

Aktive roller

2

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2017

Stamdata

NavnNeon Holdings (U.K.) Limited
TypeAnden deltager
Enhedsnummer4007136501
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2017
  2. 10. oktober 2017for 8,9 år siden

    Stiftede virksomheden

    Hanseatic Risk Partners (Nordics) A/S·Aktieselskab · Stifter

Roller over tid

1

Hanseatic Risk Partners (Nordics) A/S

Stiftere

8 år 11 mdr.
20192021202320252027

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Hanseatic Risk Partners (Nordics) A/S39005158AktieselskabStiftereStifter
10. okt. 2017nu
8 år 11 mdr.
NORMAL
Hanseatic Risk Partners (Nordics) A/S39005158Aktieselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Neon Holdings (U.K.) Limited

Hvem er Neon Holdings (U.K.) Limited?

Neon Holdings (U.K.) Limited er registreret i CVR som anden deltager med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Neon Holdings (U.K.) Limited aktiv i?

Neon Holdings (U.K.) Limited har i dag aktive roller i Hanseatic Risk Partners (Nordics) A/S (stiftere) og Hanseatic Risk Partners (Nordics) A/S (ejer).

Ejer Neon Holdings (U.K.) Limited nogen virksomheder?

Neon Holdings (U.K.) Limited står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Hanseatic Risk Partners (Nordics) A/S. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Neon Holdings (U.K.) Limited været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 10. okt. 2017, altså for 8 år 11 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvad er enhedsnummeret på Neon Holdings (U.K.) Limited?

Enhedsnummeret er 4007136501. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst19. sep. 2026, 21:18
Sidst opdateret13. jan. 2021, 08:07