Gå til indhold
Jeppe Guldbech

PERSON · 4006931922

Jeppe Guldbech

Herning

Jeppe Guldbech er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i HERNING FOLKEBLAD (VESTJYLLAND) A/S.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2017

Stamdata

NavnJeppe Guldbech
TypePerson
Enhedsnummer4006931922
By7400 Herning
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2017
  2. 1. januar 2017for 9,7 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    HERNING FOLKEBLAD (VESTJYLLAND) A/S·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

1

HERNING FOLKEBLAD (VESTJYLLAND) A/S

Bestyrelsesmedlem

9 år 8 mdr.
20182020202220242026

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
HERNING FOLKEBLAD (VESTJYLLAND) A/S44662116AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
1. jan. 2017nu
9 år 8 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Jeppe Guldbech

Hvem er Jeppe Guldbech?

Jeppe Guldbech er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Jeppe Guldbech aktiv i?

Jeppe Guldbech har i dag aktive roller i HERNING FOLKEBLAD (VESTJYLLAND) A/S (bestyrelsesmedlem).

Hvor længe har Jeppe Guldbech været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jan. 2017, altså for 9 år 8 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Jeppe Guldbech registreret?

Jeppe Guldbech har adresse i Herning i HERNING Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Jeppe Guldbech?

Enhedsnummeret er 4006931922. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst3. sep. 2026, 22:53
Sidst opdateret6. okt. 2024, 22:07