Gå til indhold
Christina Wibholm

PERSON · 4006520311

Christina Wibholm

Maribo

Christina Wibholm er registreret i CVR med 5 virksomhedsrelationer, heraf 5 aktive roller. Aktiv bl.a. i CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB, AAGE MAAGENSEN STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB.

Aktive roller

5

Tidligere roller

0

Virksomheder

2

Første rolle

2021

Stamdata

NavnChristina Wibholm
TypePerson
Enhedsnummer4006520311
By4930 Maribo
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2022
  2. 17. marts 2022for 4,5 år siden

    Blev registreret som ejer

    CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB·Anpartsselskab · Ejer

  3. 11. januar 2022for 4,7 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    AAGE MAAGENSEN STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB·Aktieselskab · Ledelse

  4. 2021
  5. 17. december 2021for 4,8 år siden

    Tiltrådte som direktør

    CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB·Anpartsselskab · Ledelse

  6. 17. december 2021for 4,8 år siden

    Stiftede virksomheden

    CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB·Anpartsselskab · Stifter

Roller over tid

4

CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB

RevisionsvirksomhedStemmeberettiget

4 år 6 mdr.

AAGE MAAGENSEN STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB

Bestyrelsesmedlem

4 år 8 mdr.

CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB

Direktør

4 år 9 mdr.

CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB

Stiftere

4 år 9 mdr.
20222023202420252026

Virksomheder - aktuelle roller

5
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB42920029AnpartsselskabRevisionsvirksomhedStemmeberettigetEjer
17. mar. 2022nu
4 år 6 mdr.
NORMAL
AAGE MAAGENSEN STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB12901038AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
11. jan. 2022nu
4 år 8 mdr.
NORMAL
CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB42920029AnpartsselskabDirektørLedelse
17. dec. 2021nu
4 år 9 mdr.
NORMAL
CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB42920029AnpartsselskabStiftereStifter
17. dec. 2021nu
4 år 9 mdr.
NORMAL
CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB42920029Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Christina Wibholm

Hvem er Christina Wibholm?

Christina Wibholm er registreret i CVR som person med 5 virksomhedsrelationer, heraf 5 aktive.

Hvilke virksomheder er Christina Wibholm aktiv i?

Christina Wibholm har i dag aktive roller i CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB (revisionsvirksomhedstemmeberettiget), AAGE MAAGENSEN STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB (bestyrelsesmedlem), CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB (direktør), CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB (stiftere) og CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB (ejer).

Er Christina Wibholm direktør i nogen virksomheder?

Ja. Christina Wibholm er registreret i direktionen i CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB.

Sidder Christina Wibholm i nogen bestyrelser?

Christina Wibholm har 1 aktiv bestyrelsespost: AAGE MAAGENSEN STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB (bestyrelsesmedlem).

Ejer Christina Wibholm nogen virksomheder?

Christina Wibholm står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB og CW HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Christina Wibholm været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 17. dec. 2021, altså for 4 år 9 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Christina Wibholm registreret?

Christina Wibholm har adresse i Maribo i LOLLAND Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Christina Wibholm?

Enhedsnummeret er 4006520311. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst18. sep. 2026, 16:27
Sidst opdateret24. sep. 2024, 13:38