Gå til indhold
Søren Valsøe Clausen

PERSON · 4006497591

Søren Valsøe Clausen

København K

Søren Valsøe Clausen er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i FAM. VALSØE CLAUSEN HOLDING ApS, Pose Like a Pinup IVS.

Aktive roller

2

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

2016

Stamdata

NavnSøren Valsøe Clausen
TypePerson
Enhedsnummer4006497591
By1352 København K
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2016
  2. 11. december 2016for 9,8 år siden

    Fratrådte som adm. dir.

    Pose Like a Pinup IVS·Iværksætterselskab · Ledelse

  3. 6. april 2016for 10 år siden

    Tiltrådte som adm. dir.

    Pose Like a Pinup IVS·Iværksætterselskab · Ledelse

Roller over tid

1

Pose Like a Pinup IVS

Adm. dir.

8 mdr.

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
FAM. VALSØE CLAUSEN HOLDING ApS35405801Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Pose Like a Pinup IVS36919957Iværksætterselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Pose Like a Pinup IVS36919957IværksætterselskabAdm. dir.Ledelse
6. apr. 201611. dec. 2016
8 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Søren Valsøe Clausen

Hvem er Søren Valsøe Clausen?

Søren Valsøe Clausen er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Søren Valsøe Clausen aktiv i?

Søren Valsøe Clausen har i dag aktive roller i FAM. VALSØE CLAUSEN HOLDING ApS (ejer) og Pose Like a Pinup IVS (ejer).

Ejer Søren Valsøe Clausen nogen virksomheder?

Søren Valsøe Clausen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i FAM. VALSØE CLAUSEN HOLDING ApS og Pose Like a Pinup IVS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Søren Valsøe Clausen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 6. apr. 2016, altså for 10 år 5 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Søren Valsøe Clausen haft tidligere?

Søren Valsøe Clausen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet Pose Like a Pinup IVS (adm. dir.). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Søren Valsøe Clausen registreret?

Søren Valsøe Clausen har adresse i København K i KØBENHAVN Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Søren Valsøe Clausen?

Enhedsnummeret er 4006497591. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst17. sep. 2026, 14:14
Sidst opdateret12. apr. 2024, 08:14