Gå til indhold
Rasmus Kirketerp

PERSON · 4006383582

Rasmus Kirketerp

Rasmus Kirketerp er registreret i CVR med 5 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive roller. Aktiv bl.a. i The Makai Travel Group ApS, RK Holding Company ApS, RK Holding Company ApS.

Aktive roller

4

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

2015

Stamdata

NavnRasmus Kirketerp
TypePerson
Enhedsnummer4006383582
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

5
  1. 2018
  2. 29. november 2018for 7,8 år siden

    Fratrådte som adm. dir.

    RK Holding Company ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 2016
  4. 1. april 2016for 10 år siden

    Tiltrådte som direktør

    The Makai Travel Group ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  5. 2015
  6. 10. december 2015for 11 år siden

    Tiltrådte som adm. dir.

    RK Holding Company ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  7. 10. december 2015for 11 år siden

    Tiltrådte som adm. dir.

    RK Holding Company ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  8. 10. december 2015for 11 år siden

    Stiftede virksomheden

    RK Holding Company ApS·Anpartsselskab · Stifter

Roller over tid

4

The Makai Travel Group ApS

Direktør

10 år 5 mdr.

RK Holding Company ApS

Stiftere

10 år 9 mdr.

RK Holding Company ApS

Adm. dir.

10 år 9 mdr.

RK Holding Company ApS

Adm. dir.

2 år 11 mdr.
201720192021202320252027

Virksomheder - aktuelle roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
The Makai Travel Group ApS37555495AnpartsselskabDirektørLedelse
1. apr. 2016nu
10 år 5 mdr.
NORMAL
RK Holding Company ApS37291021AnpartsselskabStiftereStifter
10. dec. 2015nu
10 år 9 mdr.
NORMAL
RK Holding Company ApS37291021AnpartsselskabAdm. dir.Ledelse
10. dec. 2015nu
10 år 9 mdr.
NORMAL
RK Holding Company ApS37291021Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
RK Holding Company ApS37291021AnpartsselskabAdm. dir.Ledelse
10. dec. 201529. nov. 2018
2 år 11 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Rasmus Kirketerp

Hvem er Rasmus Kirketerp?

Rasmus Kirketerp er registreret i CVR som person med 5 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive.

Hvilke virksomheder er Rasmus Kirketerp aktiv i?

Rasmus Kirketerp har i dag aktive roller i The Makai Travel Group ApS (direktør), RK Holding Company ApS (stiftere), RK Holding Company ApS (adm. dir.) og RK Holding Company ApS (ejer).

Er Rasmus Kirketerp direktør i nogen virksomheder?

Ja. Rasmus Kirketerp er registreret i direktionen i The Makai Travel Group ApS og RK Holding Company ApS.

Ejer Rasmus Kirketerp nogen virksomheder?

Rasmus Kirketerp står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i RK Holding Company ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Rasmus Kirketerp været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 10. dec. 2015, altså for 10 år 9 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Rasmus Kirketerp haft tidligere?

Rasmus Kirketerp har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet RK Holding Company ApS (adm. dir.). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Rasmus Kirketerp?

Enhedsnummeret er 4006383582. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst5. sep. 2026, 18:42
Sidst opdateret25. jan. 2026, 11:44