Gå til indhold
Nadia Ouaich

PERSON · 4006378465

Nadia Ouaich

Næstved

Nadia Ouaich er registreret i CVR med 7 virksomhedsrelationer, heraf 5 aktive roller. Aktiv bl.a. i Noor Safe House ApS, Nour Holding ApS, Nour Holding ApS.

Aktive roller

5

Tidligere roller

2

Virksomheder

3

Første rolle

2015

Stamdata

NavnNadia Ouaich
TypePerson
Enhedsnummer4006378465
By4700 Næstved
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

8
  1. 2026
  2. 29. juli 2026for 2 mdr. siden

    Tiltrådte som formand

    Noor Safe House ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 2025
  4. 3. marts 2025for 1,6 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Nour Holding ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  5. 2024
  6. 4. december 2024for 1,8 år siden

    Fratrådte som direktør

    Nour Holding ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  7. 22. februar 2024for 2,6 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Nour Holding ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  8. 22. februar 2024for 2,6 år siden

    Stiftede virksomheden

    Nour Holding ApS·Anpartsselskab · Stifter

  9. 2018
  10. 1. august 2018for 8,1 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Road, Sea & Air Portal·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  11. 30. april 2018for 8,4 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Road, Sea & Air Portal·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  12. 2015
  13. 2. december 2015for 11 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Road, Sea & Air Portal·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

6

Noor Safe House ApS

Formand

Nour Holding ApS

Direktør

Nour Holding ApS

Stiftere

2 år 6 mdr.

Road, Sea & Air Portal

Interessenter

8 år 1 mdr.

Nour Holding ApS

Direktør

Road, Sea & Air Portal

Interessenter

2 år 4 mdr.
201720192021202320252027

Virksomheder - aktuelle roller

5
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Noor Safe House ApS46666631AnpartsselskabFormandLedelse
29. jul. 2026nu
1 mdr.
NORMAL
Nour Holding ApS44660121AnpartsselskabDirektørLedelse
3. mar. 2025nu
1 år 6 mdr.
NORMAL
Nour Holding ApS44660121AnpartsselskabStiftereStifter
22. feb. 2024nu
2 år 6 mdr.
NORMAL
Road, Sea & Air Portal37270792EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. aug. 2018nu
8 år 1 mdr.
Nour Holding ApS44660121Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Nour Holding ApS44660121AnpartsselskabDirektørLedelse
22. feb. 20244. dec. 2024
9 mdr.
NORMAL
Road, Sea & Air Portal37270792EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
2. dec. 201530. apr. 2018
2 år 4 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

9

Ofte stillede spørgsmål om Nadia Ouaich

Hvem er Nadia Ouaich?

Nadia Ouaich er registreret i CVR som person med 7 virksomhedsrelationer, heraf 5 aktive.

Hvilke virksomheder er Nadia Ouaich aktiv i?

Nadia Ouaich har i dag aktive roller i Noor Safe House ApS (formand), Nour Holding ApS (direktør), Nour Holding ApS (stiftere), Road, Sea & Air Portal (interessenter) og Nour Holding ApS (ejer).

Er Nadia Ouaich direktør i nogen virksomheder?

Ja. Nadia Ouaich er registreret i direktionen i Nour Holding ApS.

Sidder Nadia Ouaich i nogen bestyrelser?

Nadia Ouaich har 1 aktiv bestyrelsespost: Noor Safe House ApS (formand).

Ejer Nadia Ouaich nogen virksomheder?

Nadia Ouaich står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Road, Sea & Air Portal og Nour Holding ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Nadia Ouaich været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 2. dec. 2015, altså for 10 år 9 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Nadia Ouaich haft tidligere?

Nadia Ouaich har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet Nour Holding ApS (direktør) og Road, Sea & Air Portal (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Nadia Ouaich registreret?

Nadia Ouaich har adresse i Næstved i NÆSTVED Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Nadia Ouaich?

Enhedsnummeret er 4006378465. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst7. sep. 2026, 23:47
Sidst opdateret18. sep. 2024, 08:09