Gå til indhold
Marianne Nord Hansen

PERSON · 4006072264

Marianne Nord Hansen

Frederiksberg C

Marianne Nord Hansen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i HOLDINGSELSKABET 12. SEPTEMBER 1912 A/S.

Aktive roller

1

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

2023

Stamdata

NavnMarianne Nord Hansen
TypePerson
Enhedsnummer4006072264
By1970 Frederiksberg C
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2024
  2. 11. august 2024for 2,1 år siden

    Fratrådte som foreningsrepræsentant

    Senfølgerforeningen·Forening · Repræsentanter

  3. 2023
  4. 11. maj 2023for 3,4 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Senfølgerforeningen·Forening · Repræsentanter

Roller over tid

1

Senfølgerforeningen

Foreningsrepræsentant

1 år 3 mdr.
2024

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
HOLDINGSELSKABET 12. SEPTEMBER 1912 A/S38762613Aktieselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Senfølgerforeningen33285698ForeningForeningsrepræsentantRepræsentanter
11. maj 202311. aug. 2024
1 år 3 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Marianne Nord Hansen

Hvem er Marianne Nord Hansen?

Marianne Nord Hansen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Marianne Nord Hansen aktiv i?

Marianne Nord Hansen har i dag aktive roller i HOLDINGSELSKABET 12. SEPTEMBER 1912 A/S (ejer).

Ejer Marianne Nord Hansen nogen virksomheder?

Marianne Nord Hansen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i HOLDINGSELSKABET 12. SEPTEMBER 1912 A/S. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Marianne Nord Hansen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 11. maj 2023, altså for 3 år 4 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Marianne Nord Hansen haft tidligere?

Marianne Nord Hansen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet Senfølgerforeningen (foreningsrepræsentant). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Marianne Nord Hansen registreret?

Marianne Nord Hansen har adresse i Frederiksberg C i FREDERIKSBERG Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Marianne Nord Hansen?

Enhedsnummeret er 4006072264. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst10. sep. 2026, 20:06
Sidst opdateret12. aug. 2024, 14:44