Gå til indhold
Silvio Werner Denz

ANDEN DELTAGER · 4006015887

Silvio Werner Denz

Silvio Werner Denz er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i MADURA HOLDING ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

Stamdata

NavnSilvio Werner Denz
TypeAnden deltager
Enhedsnummer4006015887
By-
Telefon-

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
MADURA HOLDING ApS28519257Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Silvio Werner Denz

Hvem er Silvio Werner Denz?

Silvio Werner Denz er registreret i CVR som anden deltager med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Silvio Werner Denz aktiv i?

Silvio Werner Denz har i dag aktive roller i MADURA HOLDING ApS (ejer).

Ejer Silvio Werner Denz nogen virksomheder?

Silvio Werner Denz står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i MADURA HOLDING ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvad er enhedsnummeret på Silvio Werner Denz?

Enhedsnummeret er 4006015887. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst21. sep. 2026, 20:14
Sidst opdateret11. maj 2015, 14:38