Gå til indhold
Christer Patrick Philip Blohm

ANDEN DELTAGER · 4004297583

Christer Patrick Philip Blohm

Managing Director

Christer Patrick Philip Blohm er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

2

Virksomheder

1

Første rolle

2014

Stamdata

NavnChrister Patrick Philip Blohm
TypeAnden deltager
Enhedsnummer4004297583
StillingManaging Director
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2016
  2. 7. december 2016for 9,8 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S·Aktieselskab · Ledelse

  3. 7. december 2016for 9,8 år siden

    Fratrådte som direktion

    MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S·Aktieselskab · Ledelse

  4. 2014
  5. 30. maj 2014for 12 år siden

    Tiltrådte som bestyrelse

    MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S·Aktieselskab · Ledelse

  6. 30. maj 2014for 12 år siden

    Tiltrådte som direktion

    MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

2

MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S

Bestyrelse

2 år 6 mdr.

MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S

Direktion

2 år 6 mdr.
201520162017
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S33380127AktieselskabBestyrelseLedelse
30. maj 20147. dec. 2016
2 år 6 mdr.
NORMAL
MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S33380127AktieselskabDirektionLedelse
30. maj 20147. dec. 2016
2 år 6 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Christer Patrick Philip Blohm

Hvem er Christer Patrick Philip Blohm?

Christer Patrick Philip Blohm er registreret i CVR som anden deltager med 2 virksomhedsrelationer. Registreret stilling: Managing Director.

Hvor længe har Christer Patrick Philip Blohm været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 30. maj 2014, altså for 12 år 3 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Christer Patrick Philip Blohm haft tidligere?

Christer Patrick Philip Blohm har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S (bestyrelse) og MEKONOMEN GROSSIST DANMARK A/S (direktion). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Christer Patrick Philip Blohm?

Enhedsnummeret er 4004297583. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst18. sep. 2026, 10:26
Sidst opdateret10. feb. 2015, 00:00