Gå til indhold
Revisor Ivan Jensen

ANDEN DELTAGER · 4004252100

Revisor Ivan Jensen

Horsens

Revisor Ivan Jensen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

2002

Stamdata

NavnRevisor Ivan Jensen
TypeAnden deltager
Enhedsnummer4004252100
By8700 Horsens
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2009
  2. 16. juni 2009for 17 år siden

    Fratrådte som revisor

    MURERFIRMAET CLAUS FONAGER ApS·Anpartsselskab · Revisor

  3. 2002
  4. 2. april 2002for 24 år siden

    Tiltrådte som revisor

    MURERFIRMAET CLAUS FONAGER ApS·Anpartsselskab · Revisor

Roller over tid

1

MURERFIRMAET CLAUS FONAGER ApS

Revision

7 år 2 mdr.
20022003200420052006200720082009
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
MURERFIRMAET CLAUS FONAGER ApS26541603AnpartsselskabRevisionRevisor
2. apr. 200216. jun. 2009
7 år 2 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Revisor Ivan Jensen

Hvem er Revisor Ivan Jensen?

Revisor Ivan Jensen er registreret i CVR som anden deltager med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Revisor Ivan Jensen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 2. apr. 2002, altså for 24 år 5 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Revisor Ivan Jensen haft tidligere?

Revisor Ivan Jensen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet MURERFIRMAET CLAUS FONAGER ApS (revision). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Revisor Ivan Jensen registreret?

Revisor Ivan Jensen har adresse i Horsens i HORSENS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Revisor Ivan Jensen?

Enhedsnummeret er 4004252100. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst21. sep. 2026, 02:52
Sidst opdateret10. feb. 2015, 00:00