Gå til indhold
Elsebeth Høj Sørensen

PERSON · 4004141514

Elsebeth Høj Sørensen

Viby J

Elsebeth Høj Sørensen er registreret i CVR med 7 virksomhedsrelationer, heraf 6 aktive roller. Aktiv bl.a. i B1212 Holding ApS, B1212 Holding ApS, BUSINESS 12-12 ApS.

Aktive roller

6

Tidligere roller

1

Virksomheder

3

Første rolle

2012

Stamdata

NavnElsebeth Høj Sørensen
TypePerson
Enhedsnummer4004141514
By8260 Viby J
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

6
  1. 2022
  2. 30. december 2022for 3,7 år siden

    Fratrådte som direktør

    PSP CIGROS ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 17. oktober 2022for 3,9 år siden

    Tiltrådte som direktør

    B1212 Holding ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 17. oktober 2022for 3,9 år siden

    Stiftede virksomheden

    B1212 Holding ApS·Anpartsselskab · Stifter

  5. 27. juni 2022for 4,2 år siden

    Tiltrådte som direktør

    PSP CIGROS ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  6. 2012
  7. 6. december 2012for 14 år siden

    Tiltrådte som direktør

    BUSINESS 12-12 ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  8. 6. december 2012for 14 år siden

    Stiftede virksomheden

    BUSINESS 12-12 ApS·Anpartsselskab · Stifter

Roller over tid

5

B1212 Holding ApS

Stiftere

3 år 11 mdr.

B1212 Holding ApS

Direktør

3 år 11 mdr.

BUSINESS 12-12 ApS

Stiftere

13 år 9 mdr.

BUSINESS 12-12 ApS

Direktør

13 år 9 mdr.

PSP CIGROS ApS

Direktør

2014201620182020202220242026

Virksomheder - aktuelle roller

6
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
B1212 Holding ApS43587323AnpartsselskabStiftereStifter
17. okt. 2022nu
3 år 11 mdr.
NORMAL
B1212 Holding ApS43587323AnpartsselskabDirektørLedelse
17. okt. 2022nu
3 år 11 mdr.
NORMAL
BUSINESS 12-12 ApS34879303AnpartsselskabStiftereStifter
6. dec. 2012nu
13 år 9 mdr.
NORMAL
BUSINESS 12-12 ApS34879303AnpartsselskabDirektørLedelse
6. dec. 2012nu
13 år 9 mdr.
NORMAL
BUSINESS 12-12 ApS34879303Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
B1212 Holding ApS43587323Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
PSP CIGROS ApS35533478AnpartsselskabDirektørLedelse
27. jun. 202230. dec. 2022
6 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Elsebeth Høj Sørensen

Hvem er Elsebeth Høj Sørensen?

Elsebeth Høj Sørensen er registreret i CVR som person med 7 virksomhedsrelationer, heraf 6 aktive.

Hvilke virksomheder er Elsebeth Høj Sørensen aktiv i?

Elsebeth Høj Sørensen har i dag aktive roller i B1212 Holding ApS (stiftere), B1212 Holding ApS (direktør), BUSINESS 12-12 ApS (stiftere), BUSINESS 12-12 ApS (direktør), BUSINESS 12-12 ApS (ejer) og B1212 Holding ApS (ejer).

Er Elsebeth Høj Sørensen direktør i nogen virksomheder?

Ja. Elsebeth Høj Sørensen er registreret i direktionen i B1212 Holding ApS og BUSINESS 12-12 ApS.

Ejer Elsebeth Høj Sørensen nogen virksomheder?

Elsebeth Høj Sørensen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i BUSINESS 12-12 ApS og B1212 Holding ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Elsebeth Høj Sørensen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 6. dec. 2012, altså for 13 år 9 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Elsebeth Høj Sørensen haft tidligere?

Elsebeth Høj Sørensen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet PSP CIGROS ApS (direktør). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Elsebeth Høj Sørensen registreret?

Elsebeth Høj Sørensen har adresse i Viby J i AARHUS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Elsebeth Høj Sørensen?

Enhedsnummeret er 4004141514. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst22. sep. 2026, 13:52
Sidst opdateret6. mar. 2025, 16:29