Gå til indhold
Jan Tvernø

PERSON · 4004106367

Jan Tvernø

Tune

Jan Tvernø er registreret i CVR med 5 virksomhedsrelationer, heraf 5 aktive roller. Aktiv bl.a. i HAPPY LAMA HOLDING ApS, HAPPY LAMA HOLDING ApS, HAPPY LAMA TRAVEL ApS.

Aktive roller

5

Tidligere roller

0

Virksomheder

2

Første rolle

2007

Stamdata

NavnJan Tvernø
TypePerson
Enhedsnummer4004106367
By4030 Tune
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2007
  2. 18. september 2007for 19 år siden

    Tiltrådte som direktør

    HAPPY LAMA HOLDING ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 18. september 2007for 19 år siden

    Tiltrådte som direktør

    HAPPY LAMA TRAVEL ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 18. september 2007for 19 år siden

    Stiftede virksomheden

    HAPPY LAMA HOLDING ApS·Anpartsselskab · Stifter

Roller over tid

3

HAPPY LAMA HOLDING ApS

Stiftere

19 år

HAPPY LAMA HOLDING ApS

Direktør

19 år

HAPPY LAMA TRAVEL ApS

Direktør

19 år
2009201220152018202120242027

Virksomheder - aktuelle roller

5
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
HAPPY LAMA HOLDING ApS30829220AnpartsselskabStiftereStifter
18. sep. 2007nu
19 år
NORMAL
HAPPY LAMA HOLDING ApS30829220AnpartsselskabDirektørLedelse
18. sep. 2007nu
19 år
NORMAL
HAPPY LAMA TRAVEL ApS30829247AnpartsselskabDirektørLedelse
18. sep. 2007nu
19 år
NORMAL
HAPPY LAMA HOLDING ApS30829220Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
HAPPY LAMA TRAVEL ApS30829247Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Jan Tvernø

Hvem er Jan Tvernø?

Jan Tvernø er registreret i CVR som person med 5 virksomhedsrelationer, heraf 5 aktive.

Hvilke virksomheder er Jan Tvernø aktiv i?

Jan Tvernø har i dag aktive roller i HAPPY LAMA HOLDING ApS (stiftere), HAPPY LAMA HOLDING ApS (direktør), HAPPY LAMA TRAVEL ApS (direktør), HAPPY LAMA HOLDING ApS (ejer) og HAPPY LAMA TRAVEL ApS (ejer).

Er Jan Tvernø direktør i nogen virksomheder?

Ja. Jan Tvernø er registreret i direktionen i HAPPY LAMA HOLDING ApS og HAPPY LAMA TRAVEL ApS.

Ejer Jan Tvernø nogen virksomheder?

Jan Tvernø står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i HAPPY LAMA HOLDING ApS og HAPPY LAMA TRAVEL ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Jan Tvernø været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 18. sep. 2007, altså for 19 år siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Jan Tvernø registreret?

Jan Tvernø har adresse i Tune i GREVE Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Jan Tvernø?

Enhedsnummeret er 4004106367. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst6. sep. 2026, 16:35
Sidst opdateret20. maj 2025, 09:23