Gå til indhold
Nikolaj Timm

PERSON · 4004083436

Nikolaj Timm

Kirke Såby

Nikolaj Timm er registreret i CVR med 4 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

4

Virksomheder

2

Første rolle

2010

Stamdata

NavnNikolaj Timm
TypePerson
Enhedsnummer4004083436
By4060 Kirke Såby
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

8
  1. 2023
  2. 13. marts 2023for 3,5 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Night Light production·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2022
  4. 1. april 2022for 4,5 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Night Light production·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 2020
  6. 28. maj 2020for 6,3 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Night Light production·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  7. 26. februar 2020for 6,6 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Night Light production·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  8. 2019
  9. 25. september 2019for 7 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Night Light production·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  10. 2016
  11. 24. oktober 2016for 9,9 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Night Light production·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  12. 2010
  13. 30. september 2010for 16 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    OUTLAWS PRODUCTION AND LABELS ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  14. 21. april 2010for 16 år siden

    Tiltrådte som bestyrelse

    OUTLAWS PRODUCTION AND LABELS ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

4

Night Light production

Interessenter

Night Light production

Interessenter

Night Light production

Interessenter

2 år 11 mdr.

OUTLAWS PRODUCTION AND LABELS ApS

Bestyrelse

2011201320152017201920212023
Tidligere roller4 roller

Virksomheder - tidligere roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Night Light production38128523EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 202213. mar. 2023
11 mdr.
Night Light production38128523EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
26. feb. 202028. maj 2020
3 mdr.
Night Light production38128523EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
24. okt. 201625. sep. 2019
2 år 11 mdr.
OUTLAWS PRODUCTION AND LABELS ApS32889840AnpartsselskabBestyrelseLedelse
21. apr. 201030. sep. 2010
5 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Nikolaj Timm

Hvem er Nikolaj Timm?

Nikolaj Timm er registreret i CVR som person med 4 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har Nikolaj Timm været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 21. apr. 2010, altså for 16 år 5 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Nikolaj Timm haft tidligere?

Nikolaj Timm har 4 afsluttede roller i registeret, blandt andet Night Light production (interessenter), Night Light production (interessenter), Night Light production (interessenter) og OUTLAWS PRODUCTION AND LABELS ApS (bestyrelse). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Nikolaj Timm registreret?

Nikolaj Timm har adresse i Kirke Såby i LEJRE Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Nikolaj Timm?

Enhedsnummeret er 4004083436. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst15. sep. 2026, 11:15
Sidst opdateret6. mar. 2026, 00:23