Gå til indhold
David Mouyal

PERSON · 4004060256

David Mouyal

Virum

David Mouyal er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

3

Virksomheder

3

Første rolle

2000

Stamdata

NavnDavid Mouyal
TypePerson
Enhedsnummer4004060256
By2830 Virum
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

6
  1. 2023
  2. 1. marts 2023for 3,6 år siden

    Fratrådte som formand

    Merck Life Science A/S·Aktieselskab · Ledelse

  3. 1. marts 2023for 3,6 år siden

    Fratrådte som formand

    MERCK A/S·Aktieselskab · Ledelse

  4. 2020
  5. 29. april 2020for 6,4 år siden

    Tiltrådte som formand

    Merck Life Science A/S·Aktieselskab · Ledelse

  6. 29. april 2020for 6,4 år siden

    Tiltrådte som formand

    MERCK A/S·Aktieselskab · Ledelse

  7. 2004
  8. 13. september 2004for 22 år siden

    Fratrådte som direktion

    UNIVERSAL APARTMENT SERVICE ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  9. 2000
  10. 5. september 2000for 26 år siden

    Tiltrådte som direktion

    UNIVERSAL APARTMENT SERVICE ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

3

Merck Life Science A/S

Formand

MERCK A/S

Formand

UNIVERSAL APARTMENT SERVICE ApS

Direktion

4 år
200320072011201520192023
Tidligere roller3 roller

Virksomheder - tidligere roller

3
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Merck Life Science A/S20830131AktieselskabFormandLedelse
29. apr. 20201. mar. 2023
2 år 10 mdr.
NORMAL
MERCK A/S32932274AktieselskabFormandLedelse
29. apr. 20201. mar. 2023
2 år 10 mdr.
NORMAL
UNIVERSAL APARTMENT SERVICE ApS25359496AnpartsselskabDirektionLedelse
5. sep. 200013. sep. 2004
4 år
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om David Mouyal

Hvem er David Mouyal?

David Mouyal er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har David Mouyal været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 5. sep. 2000, altså for 26 år siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har David Mouyal haft tidligere?

David Mouyal har 3 afsluttede roller i registeret, blandt andet Merck Life Science A/S (formand), MERCK A/S (formand) og UNIVERSAL APARTMENT SERVICE ApS (direktion). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er David Mouyal registreret?

David Mouyal har adresse i Virum i RUDERSDAL Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på David Mouyal?

Enhedsnummeret er 4004060256. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 19:56
Sidst opdateret26. aug. 2026, 00:29