Gå til indhold
Hans Bisgaard-Frantzen

PERSON · 4003946640

Hans Bisgaard-Frantzen

Hans Bisgaard-Frantzen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

2

Virksomheder

1

Første rolle

1996

Stamdata

NavnHans Bisgaard-Frantzen
TypePerson
Enhedsnummer4003946640
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2009
  2. 30. november 2009for 17 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S·Aktieselskab · Ledelse

  3. 30. november 2009for 17 år siden

    Fratrådte som direktør

    FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S·Aktieselskab · Ledelse

  4. 1996
  5. 28. maj 1996for 30 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S·Aktieselskab · Ledelse

  6. 28. maj 1996for 30 år siden

    Tiltrådte som direktør

    FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

2

FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S

Bestyrelsesmedlem

13 år 6 mdr.

FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S

Direktør

13 år 6 mdr.
1997199920012003200520072009
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S11379079AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
28. maj 199630. nov. 2009
13 år 6 mdr.
NORMAL
FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S11379079AktieselskabDirektørLedelse
28. maj 199630. nov. 2009
13 år 6 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Hans Bisgaard-Frantzen

Hvem er Hans Bisgaard-Frantzen?

Hans Bisgaard-Frantzen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har Hans Bisgaard-Frantzen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 28. maj 1996, altså for 30 år 3 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Hans Bisgaard-Frantzen haft tidligere?

Hans Bisgaard-Frantzen har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S (bestyrelsesmedlem) og FINANCIERINGSSELSKABET AF 4/7 1922 A/S (direktør). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Hans Bisgaard-Frantzen?

Enhedsnummeret er 4003946640. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst17. sep. 2026, 05:29
Sidst opdateret19. aug. 2020, 20:33