Gå til indhold
Søren Møllegaard

PERSON · 4003932896

Søren Møllegaard

Grosserer

Søren Møllegaard er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1974

Stamdata

NavnSøren Møllegaard
TypePerson
Enhedsnummer4003932896
StillingGrosserer
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 1988
  2. 9. september 1988for 38 år siden

    Fratrådte som direktør

    LEMCO Rehab & Fysio ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 1974
  4. 8. marts 1974for 53 år siden

    Tiltrådte som direktør

    LEMCO Rehab & Fysio ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

1

LEMCO Rehab & Fysio ApS

Direktør

14 år 6 mdr.
19751977197919811983198519871989
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
LEMCO Rehab & Fysio ApS40159916AnpartsselskabDirektørLedelse
8. mar. 19749. sep. 1988
14 år 6 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Søren Møllegaard

Hvem er Søren Møllegaard?

Søren Møllegaard er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation. Registreret stilling: Grosserer.

Hvor længe har Søren Møllegaard været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 8. mar. 1974, altså for 52 år 6 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Søren Møllegaard haft tidligere?

Søren Møllegaard har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet LEMCO Rehab & Fysio ApS (direktør). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Søren Møllegaard?

Enhedsnummeret er 4003932896. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst22. sep. 2026, 02:42
Sidst opdateret14. feb. 2019, 16:05