Gå til indhold
Anton Filt Simonsen

PERSON · 4003932709

Anton Filt Simonsen

Direktør

Anton Filt Simonsen er registreret i CVR med 4 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

4

Virksomheder

2

Første rolle

1982

Stamdata

NavnAnton Filt Simonsen
TypePerson
Enhedsnummer4003932709
StillingDirektør
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

8
  1. 1994
  2. 21. december 1994for 32 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    ASA TÆPPER FARUM A/S·Aktieselskab · Ledelse

  3. 21. december 1994for 32 år siden

    Fratrådte som direktion

    ASA TÆPPER FARUM A/S·Aktieselskab · Ledelse

  4. 8. juli 1994for 32 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    ApS KBUS 8 NR. 3077·Anpartsselskab · Ledelse

  5. 8. juli 1994for 32 år siden

    Fratrådte som direktion

    ApS KBUS 8 NR. 3077·Anpartsselskab · Ledelse

  6. 1988
  7. 1. april 1988for 38 år siden

    Tiltrådte som bestyrelse

    ApS KBUS 8 NR. 3077·Anpartsselskab · Ledelse

  8. 1. april 1988for 38 år siden

    Tiltrådte som direktion

    ApS KBUS 8 NR. 3077·Anpartsselskab · Ledelse

  9. 1982
  10. 8. oktober 1982for 44 år siden

    Tiltrådte som bestyrelse

    ASA TÆPPER FARUM A/S·Aktieselskab · Ledelse

  11. 8. oktober 1982for 44 år siden

    Tiltrådte som direktion

    ASA TÆPPER FARUM A/S·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

4

ApS KBUS 8 NR. 3077

Bestyrelse

6 år 3 mdr.

ApS KBUS 8 NR. 3077

Direktion

6 år 3 mdr.

ASA TÆPPER FARUM A/S

Bestyrelse

12 år 2 mdr.

ASA TÆPPER FARUM A/S

Direktion

12 år 2 mdr.
198419861988199019921994
Tidligere roller4 roller

Virksomheder - tidligere roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
ApS KBUS 8 NR. 307712077149AnpartsselskabBestyrelseLedelse
1. apr. 19888. jul. 1994
6 år 3 mdr.
NORMAL
ApS KBUS 8 NR. 307712077149AnpartsselskabDirektionLedelse
1. apr. 19888. jul. 1994
6 år 3 mdr.
NORMAL
ASA TÆPPER FARUM A/S69502628AktieselskabBestyrelseLedelse
8. okt. 198221. dec. 1994
12 år 2 mdr.
NORMAL
ASA TÆPPER FARUM A/S69502628AktieselskabDirektionLedelse
8. okt. 198221. dec. 1994
12 år 2 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Anton Filt Simonsen

Hvem er Anton Filt Simonsen?

Anton Filt Simonsen er registreret i CVR som person med 4 virksomhedsrelationer. Registreret stilling: Direktør.

Hvor længe har Anton Filt Simonsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 8. okt. 1982, altså for 43 år 11 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Anton Filt Simonsen haft tidligere?

Anton Filt Simonsen har 4 afsluttede roller i registeret, blandt andet ApS KBUS 8 NR. 3077 (bestyrelse), ApS KBUS 8 NR. 3077 (direktion), ASA TÆPPER FARUM A/S (bestyrelse) og ASA TÆPPER FARUM A/S (direktion). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Anton Filt Simonsen?

Enhedsnummeret er 4003932709. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst5. sep. 2026, 08:55
Sidst opdateret14. feb. 2019, 16:05